MotoGP 2013 (1.0)
0 %

Adrenalinové závody MotoGP

MotoGP jsou nejprestižnější a nejpopulárnější závody silničních motocyklů. V této hře okusíte na vlastní kůži život jezdce takovýchto strojů.

Jak už je u závodních her zvykem, nabízí i MotoGP 2013 možnost vybrat si z několika módů jako Time trial, kariéra nebo světový šampionát. V režimu kariéry začnete na slabších strojích kategorie Moto 3, až se postupně přes další kategorii Moto 2 propracujete až na vrchol MotoGP. Budete si získávat fanoušky, bavit se s novináři, taktizovat s týmovým kolegou, plnit úkoly a hlavně závodit.

Díky tomu, že mají autoři této hry k dispozici plnou licenci MotoGP, se projedete na všech oficiálních tratích šampionátu a budete potkávat známé jezdce jako Rossi, Lorenzo nebo Pešek. Vaši jízdu bude nesmírně ovlivňovat počasí a agresivní jízda na mokré trati se vám může velmi rychle vymstít. Pro hráče, co mají rádi výzvu, je připraven režim simulace, ve kterém bude ovládání neposedného a pekelně rychlého stroje tvrdým oříškem. Kromě singleplayerových módů máte možnost poměřit své schopnosti s ostatními. Multiplayer nabízí online hraní a také hru více hráčů na jednom počítači.

Jedná se o skutečně autentický zážitek, který je doplňován skvělou grafikou a hlasem oficiálního komentátora Moto GP Gavina Emmetta. Fyzikální engine, který byl použit ve hře, je doslova revoluční a hra tak vypadá velmi realisticky. MotoGP 2013 vám přinese dlouhé hodiny zábavy.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Realistické zpracování
  • Oficiální licence
  • Režim kariéry

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Milestone
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.motogpvideogame.com/
Velikost souboru: 1.663,85 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 8422
Publikováno: 24.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-06-20 10:56:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | Sportovní hry | Dema her | Závodní hry

Ohodnoťte aplikaci!


Diskuze

martin
martin

dobrý den pokud si stáhnu hru moto gp 2013 je možno jí hned hrát nebo potřebuji náký zvláštní program dekuji

23.07 14:55 reagovat

Poradna aplikace - MotoGP 2013

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

438470 přečteno
Nahoru