MotoGP 2013 (1.0)
0 %

Adrenalinové závody MotoGP

MotoGP jsou nejprestižnější a nejpopulárnější závody silničních motocyklů. V této hře okusíte na vlastní kůži život jezdce takovýchto strojů.

Jak už je u závodních her zvykem, nabízí i MotoGP 2013 možnost vybrat si z několika módů jako Time trial, kariéra nebo světový šampionát. V režimu kariéry začnete na slabších strojích kategorie Moto 3, až se postupně přes další kategorii Moto 2 propracujete až na vrchol MotoGP. Budete si získávat fanoušky, bavit se s novináři, taktizovat s týmovým kolegou, plnit úkoly a hlavně závodit.

Díky tomu, že mají autoři této hry k dispozici plnou licenci MotoGP, se projedete na všech oficiálních tratích šampionátu a budete potkávat známé jezdce jako Rossi, Lorenzo nebo Pešek. Vaši jízdu bude nesmírně ovlivňovat počasí a agresivní jízda na mokré trati se vám může velmi rychle vymstít. Pro hráče, co mají rádi výzvu, je připraven režim simulace, ve kterém bude ovládání neposedného a pekelně rychlého stroje tvrdým oříškem. Kromě singleplayerových módů máte možnost poměřit své schopnosti s ostatními. Multiplayer nabízí online hraní a také hru více hráčů na jednom počítači.

Jedná se o skutečně autentický zážitek, který je doplňován skvělou grafikou a hlasem oficiálního komentátora Moto GP Gavina Emmetta. Fyzikální engine, který byl použit ve hře, je doslova revoluční a hra tak vypadá velmi realisticky. MotoGP 2013 vám přinese dlouhé hodiny zábavy.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Realistické zpracování
  • Oficiální licence
  • Režim kariéry

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Milestone
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.motogpvideogame.com/
Velikost souboru: 1.663,85 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 8686
Publikováno: 24.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-06-20 10:56:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Simulátory | Sportovní hry | Dema her | Závodní hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
martin
martin

dobrý den pokud si stáhnu hru moto gp 2013 je možno jí hned hrát nebo potřebuji náký zvláštní program dekuji

23.07.13 14:55 reagovat

Poradna aplikace - MotoGP 2013

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru