Deponia (1.0)
0 %

První díl skvělé adventury

Velký úspěch na poli herních adventur zaznamenalo německé vývojářské studio Deadalick Entertainment a to ještě před vydáním nyní již velmi známé hry Deponia. Tato dalo by se říci herní série fanouškům přinese celé tři díly. Ten první logicky startuje celý příběh a seznamuje hráče s herním prostředím a zavádí jej do speciálního světa mladého Rufuse.

Rufus je hlavní postavou všech dílu Deponie. Představuje nevychovaného, drzého, sobeckého a naprosto neschopného mladíka, který se neustále snaží vynalézt speciální dopravní prostředek. Ten má sloužit pro opuštění Deponie. Město je totiž plné odpadků a podivných lidí a většina z jeho obyvatel by se ráda viděla úplně jinde. Rufusův cíl leží několik stovek metrů nad samotnou Deponií. Jedná se o vzdušné město Elysium, které dle bájí obývají šťastní a bohatí lidé.

Při jednom, opět neúspěšném pokusu, Rufus „sestřelí“ elysijskou dívku, která tak spadne dolů do nehostinné Deponie. Tím začíná celé herní dobrodružství, které si na hráče nachystalo množství zajímavých úkolů.

Deponia zastupuje žánr klasických adventur, ve kterých čas běží pomalu, hraje příjemná hudba a vše vypadá jednoduše skvěle. Hráč má za úkol řešit zadané nebo skryté úkoly, aby se dostal k vysněnému cíli, případně aby napravil, co při snaze k jeho dosažení napáchal

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělý příběh
  • Příjemná hudba
  • Úkoly s vtipnými scénami

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Deadalic Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.deponia.de/
Velikost souboru: 750,49 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.0
Počet stažení: 908
Publikováno: 27.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-27 05:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Logické hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Deponia

Doporučujeme

Nahoru