Mujsoubor.cz

Pou na PC – návod na instalaci a spuštění

Fenoménem posledních několika týdnů je na mobilním herním poli bezpochyby malá postavička jménem Pou. Její věhlas doslova obletěl svět a z malé aplikace se stala jedna z nejstahovanějších v rámci serverů s obsahem pro mobilní telefony (AppStore i GooglePlay).

Problém však nastal v případě, že jste nevlastnili některý z potřebných smartphonů… Hru jste si totiž jednoduše nemohli nainstalovat nikam jinam, na žádný jiný přístroj. Podporovány jsou totiž pouze smartphony a tablety. Naštěstí lze činnost telefonu simulovat jednoduše přímo na PC. Následující text vás tak provede instalací, nastavením a spuštěním všeho potřebného pro chod hry Pou.  Bude vám k tomu stačit jediný program – aplikace Bluestacks App Player.

Instalace Bluestacks App Player

Z přiloženého odkazu stáhněte zmíněnou aplikaci Bluestacks. Spusťte její instalaci a postupujte dle instrukcí instalátoru. Po úspěšném nainstalování máte připraven smartphone emulátor, který vám umožní používat vaše oblíbené mobilní aplikace přímo na počítači nebo notebooku. Pokud nevlastníte dotykovou obrazovku, aplikace budete moci pohodlně ovládat pomocí myši.

Vzhled aplikace

Stažení hry Pou do PC

Jakmile máte emulátor připraven, musíte před samotným stažením hry učinit ještě jeden krok – přihlášení. K přihlášení potřebujete Google účet.

Nastavení

Postup pro přihlášení je následující: V pravém spodním rohu obrazovky klikněte na ikonu ozubeného kola. Dostanete se do Nastavení. Zde klikněte na položku Správa účtů. Otevře se okno, které má ve spodní části tlačítko Přidat účet. Použijte zmíněné tlačítko a stiskněte jej. Nyní se zobrazí klasická textová přihlašovací pole, do kterých vyplňte nejprve váš email (stačí část před znakem @) a do spodního pole napište vaše heslo (Password).

Přidání účtu  Zadání údajů

Pokud proběhne přihlášení úspěšně, objeví se vám na další obrazovce oznámení: „Your Google Account is now linked to this phone.“ (Zmíněným telefonem je myšlen nainstalovaný emulátor.)

Potvrzení přidání účtu

Nyní můžete přejít zpět na hlavní obrazovku – dostanete se na ni kliknutím na středovou ikonu, která je umístěna vždy na spodní liště aplikace. Jedná se o barevné logo emulátoru. V horní části obrazovky najděte malou ikonku lupy na modrém pozadí (Vyhledávání) a na tu klikněte.

Top Charts - hlavní obrazovka

Do textového pole pro vyhledávání napište jméno vaší oblíbené hry nebo aplikace, v daném případě tři písmena Pou. Stiskněte klávesu Enter nebo zvolte tlačítko Find, které se nachází vpravo od vyhledávacího pole. Zobrazí se vám seznam nalezených výsledků. Vyberte položku s nápisem Pou a správnou ikonkou mimozemského mazlíčka. V pravé části řádku je umístěno tlačítko Install, na které klikněte. Otevře se vám menší výběrová tabulka. Počkejte, než proběhne její kompletní načtení a zvolte aplikaci, která vám vyhovuje. Tři sloupce označují tři různé zdroje. Zvolte ten třetí, který je označen světle zelenou barvou a figuruje nad ním ikonka nákupní tašky s panáčkem Androidem.

Výběr obchodu

Klikněte hned na první ikonu pod taškou a přesunete se přímo na stránku aplikace PouGoogle Play. Zde si můžete přečíst všechny podrobnosti o aplikaci, podívat se na její možnosti, vzhled nebo velikost. V pravém rohu profilu najdete tlačítko Instalovat. Klepněte na něj myší a spustíte instalaci. Potvrďte několik upozornění a spustí se samotná instalace. Po jejím dokončení budete dotázáni, zda si ji chcete rovnou zahrát. Stiskem klávesy Ano hru přímo spustíte.

Spuštěná hra

Stažení hry Pou do mobilu

Pokud chcete mít svého Poua jak na mobilním telefonu, tak na obrazovce svého stolního počítače, zde jsou odkazy pro jeho stažení. V rámečku najdete jak odkaz pro neplacenou Android verzi, tak pro placenou iPhone a iPad variantu a dokonce i majitelé mobilních telefonů se systémem Windows Phone nepřijdou zkrátka. Pro ně je připraven odkaz na velice podobnou hru založenou na totožném principu. I jméno je prakticky totožné – Mou.

  • Verze pro iPhone, iPad nebo Android stahujte zde: Aplikace Pou
  • Majitelé systému Windows Phone mohou vzkoušet obdobu hry s názvem Mou.

Stejný postup můžete použít i pro zprovoznění novinky Eggies na svém telefonu. Jde o moderní konkurenci Poua, která má ale lepší grafiku a zabaví vás na zatraceně dlouho. Vyzkoušejte Eggies a sesbírejte je všechny!

Článek s dalšími informacemi přímo o světoznámé postavičce Pou naleznete zde.

Autor: Jan Juránek  |   Publikováno: 23.4.2013   |   Zobrazeno: 120035x

Značky

Podobné články

Diskuse

MatejCzCZ
MatejCzCZ

Dobrý den já sem si nainstaloval BlueStack AppPlayer a furt se mi tam načítá Downloading game data a furt se mi to nechce načíst. Co s tím mám dělat?

02.08 19:11 reagovat

andy
andy

Bluestacks jsem si stahla, nainstalovala. a při připojení ke gmailu mi to pořád (2dny to zkouším) píše: Přihlášení se nezdařilo Při komunikaci se servery google došlo k potížím Zkuste to znovu později mátě/měl jste někdo stejný problém? a jak se to dá vyřešit

25.05 09:17 reagovat

Andrea
Andrea

dobrý den, podařilo se mi to stáhnout, přihlásit se. Když však kliknu na lupu, napíšu Pou a dám find, pořád mi to načítá - hledá (searching) i desítky minut a nic nenajde. Kde může být problém? Děkuji

29.04 14:39 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,


nenainstalovala jste pouze emulátor Bluestacks App Player? Musíte přes Google Play stáhnout i Poua a nainstalovat.

30.04 10:51 reagovat

Andrea
Andrea

Aha, s google play jsem to nahoře nějak nenašla. Já se ale do té aplikace přihlásila přes FB, dá se to teď přesto propojit s google play? Píše mi to totiž na google play, že jsem s tímto emailovým účtem zařízení google play dosus nenavštívila. A když se zase zkouším přihlásit na google účet v BlueStacks App, tak mi to nabízí pouze přihlášení v Twitter, Firemní a Facebook...

30.04 13:14 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
evidentně se podmínky změnily. K Pouovi se ale stále dostat lze, jen to bude o kousek náročnější. V Bluestacks klikněte na ikonku App Stores a na aplikaci Amazon App Store. Vytvořte si v této aplikaci vlastní účet a následně se skrze něj přihlaste. Jednoduše pak přímo v Amazon App Store vyhledejte hru Pou a zdarma si ji nainstalujte.

01.05 11:58 reagovat

Andrea
Andrea

Tak tento pokus vypadal už nadějně, ale stejně se nedaří. Zaregistrovala jsem se tam, hru našla, ale když chci stahovat, pořád to chce nějaké doplňující údaje, adresu atd a po zadání to stejně nejde. Asi se bude muset syn smířit s tím, že si poua nezahraje. Kdyby tu někdo byl, kdo by mi byl ochoten poradit třeba na skype, jsem na rockyman7777. Děkuji

02.05 18:24 reagovat

Nikola
Nikola

DObrý večer,program mám nainstalovaný,ale jakmile chci vytvořit ucet tak mi nenaskoci klasicka prihlasovaci kolonka,ale twitter,facebook a firemni..zkousela jsem to nekolikrát a porad to stejne.nepomohlo ani odinstalovat a znova nainstalovat. Děkuji za radu

27.04 23:07 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
programem myslíte Bluestacks App Player? Ten totiž využívá Google profil, jelikož se jedná o emulátor systému Android. Co se týče Poua, tak k přihlášení by Vám měl stačit opět Google účet, ale využít budete moci rovněž i Facebook.

28.04 10:21 reagovat

Paula
Paula

Dobrý den, když otevřu bluestacks tak mi to řekne, že požaduje 2 GB volného místa, ale já to místo na notebooku mám a všechny programy mám zavřené, co s tím?

17.04 09:46 reagovat

Karolína
Karolína

Dobrý den. Co mám dělat když mi v tom vytvoření učtu píšou že musím plnit věkové požadavky?

23.03 08:35 reagovat

Kristýna
Kristýna

Dobrý den,potřebuju poradit,když kiliknu na vytvořit účet tak se mi tam neukáže kolonka na email a heslo,ale objeví se mi tam twitter,firemní a facebook.Nevíte někdo co s tím děkuju

16.03 13:11 reagovat

terka
terka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak to stáhnout.A je to chakt nejlepší hra můj brácha 3letej hraje ho jak voživot každý den ho hraje vod rána do rečera.A já sem levl 64 a 289 levl mám 2 pouvíky na 1 mám málo peněz a na tom 2 nekonečno.

22.12 20:38 reagovat

jakub
jakub

toto je nejlepší hra na světě. už jsem 31 levlu.

01.11 19:52 reagovat

Miluška
Miluška

Ahojky nej hra pou !!!!!! Už jsem ve 497 levelu :-)))))

28.12 08:13 reagovat

Niky
Niky

Ahoj, fakt super stránky a opravdu fungují. Ale teď se mi to nějak nejde spustit šlo asi pětkrát a teď už se to jenom načítá. Prosím poraď co s tím díky za odpověď. :)))

26.09 15:29 reagovat

Roman
Roman

Dobrý den, vždy když chci instalovat Bluestacks App Player tak se tam objeví This application requires at least 2 GB of physical memory co mam dělat děkuji

31.08 15:35 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
aplikace bohužel vyžaduje 2 GB operační paměti čistě k dispozici. Zkuste ukončit spuštěné programy a BlueStacks by mohl jít.

02.09 08:20 reagovat

Perenela
Perenela

instalace v pohodě jen mi nejde program spustit

21.08 17:07 reagovat

Sysel
Sysel

Ta hra je super, jde to, ale chce to šikovnou packu ;)

21.07 12:49 reagovat

Pája
Pája

Dobry den,me se ten bluestack zapne a hned mi to napise neco jako ze mam malo mista na disku i kdyz mam volno 20 giga a vyzaduje to 2 giga pomozte mi prosim

13.07 11:11 reagovat

Jana
Jana

Pořád se mi ukazuje jen to nahrává se...víte kde je problém, proč to nejede?

03.07 17:52 reagovat

Jakub
Jakub (administrátor)

Dobrý den,

Bluestacks není bezproblémový program. Chce to hodně trpělivosti a trochu štěstí, zprovoznit ho kompletně.

04.07 08:40 reagovat

papousek
papousek

když se mi stáhlo Bluestacks tak mi to nešlo spustit jak to mam udelat , a jeste jedna vec jak si udelam ucet na googlu??????? dekuji

30.05 16:20 reagovat

Jakub
Jakub (administrátor)

Dobrý den,
spuštění Bluestacks nám funguje bez problémů. Prostě stáhnete, nainstalujete a spustíte.

Co se týče Google účtu, tak stačí na stránce google.cz vytvořit nový účet (emailovou adresu atd).

31.05 10:11 reagovat

janovska.m
janovska.m

Stazeni hry Pou do mobilu Nokia Ascha 306 zdarma...?Jak postupovat?Dekuji

29.05 16:22 reagovat

Jakub
Jakub (administrátor)

Dobrý den,
do této nokie Poua nedostanete

30.05 08:58 reagovat

kety
kety

Dobry večer chci to dceři nainstalovat a chci se zeptat stoji to nejake penize děkuji za odezvu .

13.05 21:10 reagovat

Jakub
Jakub (administrátor)

Dobrý den,
hra pro Android nic nestojí.

14.05 09:25 reagovat

Žanet
Žanet

jak dlouho se to instaluje? je to docela dlouho, to tak má být?

07.05 10:29 reagovat

Body
Body

dlho? :DD myslis bluestacks? nie dlho nejakych 5minut

09.06 18:49 reagovat

kiki
kiki

jak se tam dělá zavináč přes přihlášení amazon jak se dělá zavináč já vím že alt gr+v skoušela sem to ale vzniklo rovná se

06.05 14:29 reagovat

Body
Body

tam zavinac...mas taku onu konzolu jak keby :D ta tam by si mala mat zavinac

09.06 18:52 reagovat

Daniela
Daniela

Jak dlouho trvá nahrávání toho Bluestacks? Mě se to nahrává už skoro 2 hodiny a pořád nic..

04.05 10:02 reagovat

Body
Body

ta mne tiez dakedy dlho nahrava :DD

09.06 18:51 reagovat

stanislav
stanislav

to je dobra hra ach jo skoda ze to nejde i na pc

28.04 13:24 reagovat

Body
Body

:DDD WTF?? sak sa bavime o aplikacii na pc -_-...ked si stahnes bluestacks stahnes si poua :DD tak to je na pc

09.06 18:50 reagovat

Patrik
Patrik (administrátor)

Dobrý den, přímo v článku je návod, jak hru spustit na pc.

29.04 10:11 reagovat

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 b 7 4 a a  :
 
Vzkaz:

MůjSoubor - Přidat aplikaci - Kontakt - Nahoru - RSS - Zjisti svou IP adresu - Redakce

Souhlasím Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. (Více informací o použití cookies.)