FINAL FANTASY XV (Demo)
0 %

Mistrovské RPG ulahodí každému milovníkovi žánru

Herní značka Final Fantasy je na trhu více než 30 let a postupně se proměnila z tahového akčního titulu na pravé a nefalšované RPG. FINAL FANTASY XV vyšla původně jako hra pro konzole, ale momentálně se dočkala i počítačového zpracování, které navíc nabízí obrovské výhody pro všechny, kteří si hru zakoupí.

Hlavní postavou je opět Noctis Lucis Caelum a jeho trojice kamarádů, se kterými se snaží zachránit království před nadvládou říše Niflheim. Příběh je zasazen do současnosti, jakož i do budoucna, protože se ve hře spojují prvky fantasy i sci-fi a hráči tak v podstatě neustále cestují z jedné doby do druhé. Cestování po mapce je kapitola sama o sobě, protože jde o otevřený svět s obrovským množstvím možností.

Pohyb je možné provádět pěšky, s autem Regalia (většinou jen po cestách) nebo na bájném ptáku Choboco. S ním už se dá jít i mimo silnice a má prakticky neomezený pohyb. Postavy mají každá jiné schopnosti i vzhled, ale ten se jim nedá měnit. Co se ale vylepšovat dá je právě strom schopností, kde si hráči určí, jakým směrem se vydají. Postavám také mohou dát do ruky jednu z mnoha zbraní na blízko či na dálku nebo budou s hlavními hrdiny přebíjet přes nepřátel pomocí magie.

FINAL FANTASY XV v sobě spojuje pořádnou akci koordinovaných útoků mladých hrdinů s realistickým směrováním, což se projeví při maličkostech jako vaření, pravidelné dotankování nebo potřeba spát. Fantasy prvek je nejvýraznější při různých stvořeních jako již zmíněný pták Choboco, draky, zmutované výtvory přírody či démoni. Sci-fi pak zastupují létající lodě, futuristicky vyhlížející města apod. Tentokrát je navíc možné hrát i z pohledu první osoby!

V pořadí 15. díl série si s sebou na počítač přinesl všechna rozšíření a příběhové linky, jakož i videa informující o každé postavě. Hráči tak dostanou vše v jednom a za přijatelnou cenu, případně mohou sáhnout po demo verzi a hru si vyzkoušet. Co se grafického zpracování týče jde o skvostný zážitek. Při těch nejlepších PC je hru lze spustit na 8K rozlišení se 120 fps. Byly použity nejnovější a nejlepší technologie jako HairWorks pro realistické vlasy, TurfEffects pro živě působící rostliny a VXAO na vykreslování stínů.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel® Core™ i5-2500 3.3GHz / AMD FX™-6100 3.3GHz
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA® GeForce® GTX 760 / NVIDIA® GeForce® GTX 1050 / AMD Radeon™ R9 280
HDD: 100 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 (64-bit)

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Otevřený RPG svět
  • Čtveřice známých kamarádů
  • Mix Sci-fi a fantasy
  • Všechny rozšíření a bonusy
  • Masivní souboje
  • Magie i futuristické zbraně
  • Nádherná grafika

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Square Enix
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.finalfantasyxv.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: Demo
Počet stažení: 1042
Publikováno: 23.03.2018
Poslední aktualizace: 2018-03-23 11:09:30
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Multiplayerové hry | Akční hry | Adventury a RPG | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - FINAL FANTASY XV

Doporučujeme

Nahoru