The Wolf Among Us (1.0)
0 %

Atmosférická point & click adventura

Vývojářské studio Telltale Games již není mezi námi (nedávno ohlásili bankrot a zrušení následujících projektů), no za svou existenci se zapsalo u hráčů svými skvělými příběhovými adventura, jakou je bezpochyby i hra z roku 2013 s názvem The Wolf Among Us. Po vzoru oblíbeného komiksového předchůdce Živí mrtví se tvůrci rozhodli pro další komiksovou adaptaci, tentokrát v podání TWAU od DC mapující pohádkové příběhy z celého světa zasazeny do dnešního dění.

Známé postavy jsou tak o něco jiné, ​​než si je hráči pamatují například z dětství a postupně se vyvíjejí. To je i případ hlavního protagonisty Bigby Wolfa, šerifa ve městě, který se mění část od části k lepšímu a směřuje k nečekanému konci. The Wolf Among Us se řadí k point & click adventurám, kde hráči sledují příběh postav a místy se musí rozhodnout, jak bude hra pokračovat. Tento systém sice nebyl dotažen k dokonalosti tak, jak poslední hry od studia, ale i tak dal hráčům alespoň jaký-taký pocit, že jejich rozhodnutí měli smysl a mohli si sami určit směrování hry. Vše se bude točit kolem brutální vraždy, která vyvrcholí sérií neočekávaných událostí.

The Wolf Among Us má celkově 5 částí (jak jsme u her od TT zvyklí) a každá je samostatnou kapitolou, které ale na sebe navazují. Graficky jde o zdařilé komiksové dílo nejvíce podobné hře Živí mrtví.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Komiksové zpracování
  • DC komiksy
  • Poutavý příběh
  • Point & click princip
  • 5 částí

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Telltale Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://telltale.com/series/the-wolf-among-us/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 510
Publikováno: 28.09.2018
Poslední aktualizace: 2018-09-28 10:19:38
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Adventury a RPG | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - The Wolf Among Us

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

444271 přečteno
Nahoru