Torchlight 2 (Offline Installer)
0 %

Výborná fantasy ARPG, která vtáhne do děje

Torchlight 2 je pokračováním velmi oblíbené hry Torchlight. Hra opět hráče zavede na známá místa. Příběh navazuje několik let po ději prvního dílu. Město je sužováno bytostí čistého zla, které se snaží narušit a zničit celé město. Což se mu nakonec podaří. Následně chce využít moc, kterou čerpá ze srdce Ordraka k vyvedení šesti základních elementů z rovnováhy. Zde začíná celkový úkol hry, který staví hráče do klasické role jediného zachránce.

Hra využívá mnohé prvky prvního dílu a přidává další možnosti, které hru celkově velmi pozdvihují. Zachováno bylo náhodné generování okolního světa nebo možnost pořídit si bojového mazlíčka, který s vámi bude likvidovat nepřátele. Novinkou bylo přidání multiplayeru s možností kooperace.

Ve hře je možné si vybrat jedno ze čtyř rozdílných povolání. Na výběr je Engineer, Outladner, Berserker a Embermage. Engineer je postavička situovaná do stylu steampunku, která ovládá různé technologie a je silným bojovým povoláním. Outlander je zvláštní postava se specializací na palné zbraně. Mimo to ovládá i základy magie. Berseker je silné povolání, které ovládá rychlé útoky. Dokáže navíc při boji využít různých schopností zvířat. Embermage je pak čistě kouzelnické povolání, které dokáže používat ty nejtěžší magické útoky.

Velkou předností hry mimo to, že je grafika stylizovaná do komixového vzhledu, je velmi dobré ovládání postav a skvěle generované herní prostředí. Díky tomu se Torchlight 2 může řadit mezi velmi oblíbené a masově hrané hry celosvětového měřítka.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Čtyři hlavní povolání
  • Skvělá grafika
  • Náhodně generované prostředí
  • Výborné ovládání
  • Možnost kooperace a klasického multiplayeru

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Runic Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.torchlight2game.com/
Velikost souboru: 1.316,32 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: Offline Installer
Počet stažení: 4524
Publikováno: 28.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-28 15:05:36
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Akční hry | Dema her | 3D hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Torchlight 2

Do poradny

torchlight-2: chyba

v průběhu patche se to zasekne,v informacích se zasekne průběh.firewall jsem kontrolaval vše je povolené.Nevíte někdo co mám dělat?

honza 9.10.2012 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

446472 přečteno
Nahoru