World of Tanks - nejlepší módy a zaměřovače

Velké oblibě se těší u nás i ve světě MMO hra World of Tanks. Tanková arkádová simulace, kde mezi sebou bojují hráči na rozlehlých a propracovaných mapách v tancích převážně z druhé světové války. Tato hra si získala obrovskou popularitu hlavně díky free-to-play modelu, což znamená, že je zadarmo a hráči platí pouze za prémiové účty. Jedná se tak prakticky o povinnost pro všechny fanoušky tankových bitev. Dnes už si dokonce můžete zahrát i mobilní verzi hry díky World of Tanks Blitz. Hra samotná obsahuje velké množství různých tanků a vozidel, navíc vycházejí pravidelně updaty, které vylepšují hru. Nicméně široká hráčská a fanouškovská základna chrlý jeden mód za druhým, proto jsme se rozhodli podívat na ty úplně nejpopulárnější módy pro tuto skvělou akční řežbu.

Druhý díl seriálu článků o módech pro WoT najdete zde

Instalace módu:
Rozbalte archiv a všechny složky z archivu zkopírujte do složky s nejnovější verzí hry World_of_Tanks\res_mods\0.8.X. X představuje verzi klienta (0.8.5, 0.8.4 nebo jiné). Zkopírujte tak, aby se zkopírovaly soubory do správné složky, např. soubory ze složky gui do složky gui apod.

Camera Zoom Mod

Jak už název napovídá, tak tento mód vám upraví funkci zoom ve hře. Budete si moct oddálit kameru o skutečně výrazný kus dozadu. Dále tento mód dokáže lépe korigovat úrovně zaměřování ve sniper mode tak, aby byly lépe použitelné. Mód Camera Zoom ke stažení zde.

DAR Artillery Sight

Tento mód přináší několik vylepšení do hry: automaticky nastavitelný DAR systém pro Strategic mode, úpravy minimapy (zvýšení, zoom), 445 m tečkovaný kruh do minimapy s nastavitelnou velikostí, maximální dohlednost, dráhy střel do minimapy, upozornění při dosažení konce battle timeru, efektivní výpočet munice pro tanky, reálné hodiny do hry a další. Mód DAR Artillery Sight ke stažení zde.

Scope Shadow Remover

Velmi užitečné vylepšení, které dokáže odstranit černou část obrazovky ve sniper mode. Znatelně se tak zvýší přehlednost při zaměřování a na obrazovce bude možné vidět více nepřátel, objektů, prostředí, prostě všeho. Mód Scope Shadow Remover ke stažení zde.

Cave Hangar

Jak by se vám líbilo mít svou garáž ve vkusně nezařízené jeskyni? Tento mód vám přesně tohle přináší a je na co se dívat. Mód Cave Hangar ke stažení zde.

Accurate Damage Indicator

Další výborný pomocník do hry. Tento mód vám pomůže odhalit, odkud jste byli zasaženi. Indikátor bude stále ukazovat na místo, z kterého vyšel výstřel. To vám mnohem usnadní orientaci při boji. Mód Accurate Damage Indicator ke stažení zde.

Roughnecks Tank XVM 3.5 for 8.5

Velmi rozsáhlý mód nabízí spoustu vylepšení. Můžete měnit a různě upravovat ikonky a označení tanků ve hře, v reálném čase sledovat Damage Log, který vám znázorňuje poškození jednotlivých tanků pěkně pohromadě, přidávat hráčské statistiky na nahrávací obrazovku pro lepší určení strategie hry, používat vlastní hráčské ikony, různě si upravovat minimapu a mnoho dalších. Mód Roughnecks Tank XVM ke stažení zde.

Grandpa's KISS Interface (XVM)

Další mód, který upravuje interface hry. Lze si přizpůsobit ikony a označení tanků, vylepšovat minimapu, obsahuje nahrávací obrazovku před bitvou, můžete si nahrát vlastní ikony tanků, MyHitLog zobrazuje vaše zásahy, přizpůsobitelný panel poškození a log zobrazující vaše poškození, vlastní zaměřovače a mnoho dalších úprav interface. Mód Grandpas KISS Interface ke stažení zde.

Grandpa's 4 Level Sniper Mod

Tato mocná vychytávka dokáže zvýšit úroveň vašeho zaměřovače na čtyři levely.  Ve hře máte klasicky tři úrovně (2 power, 4 power, 6 power), tento mód navíc přidá další úroveň a jednu zvýší (2 power, 4 power, 8 power, 10 power). Mód 4 Level Sniper Mod ke stažení zde.

ENGiAND's XVM Config 3.5.0-8.5

Další populární mód, který mění interface hry a přidává zajímavé statistiky jako procentuální úspěšnost vítězství, vaši efektivnost, počet odehraných her. Všechny jsou zobrazeny jako rating na výsledkové tabuli, nahrávací obrazovce i v alternativním zobrazení. Dále jsou změněny informace, které se zobrazují při hraní nad tankem. Mód obsahuje spoustu dalších vylepšení. Mód ENGiANDs XVM Config ke stažení zde.

Premium hangar without premium account

Už podle názvu je vcelku dobře rozpoznatelné, co dokáže tento mód. Nahradí standartní hangár, tím prémiovým. Takto si mohou snadno užít všichni uživatelé prémiový hangár, bez nutnosti placení prémiového účtu. Mód Premium hangar without premium account ke stažení zde.

Zaměřovače

Ještě jsme pro vás vybrali ty nejlepší zaměřovače, které si můžete ve hře vyzkoušet a vybrat si ten nejlepší a nejvhodnější pro vaše hraní. Není krásnějšího pocitu, než zaměřit nepřátelský tank a vypálit.

J1mB0's Crosshair Mod

Absolutně nejstahovanější vylepšení do hry WoT je právě tento zaměřovač. Zkuste a zjistěte, proč je tak oblíbený mezi hráči po celém světě. Mód  J1mB0s Crosshair ke stažení zde.

Melty Maps Miracle & Magical Mod

Velmi zajímavý zaměřovač nabízí právě tento mód. K dispozici jsou tři futuristické zaměřovače pro arkádové i sniper zobrazení, automaticky nastavitelný DAR systém pro strategický mód, osm typů označení tanků a další. Dále je obsaženo různé vylepšení minimapy a interface. Mód Melty Maps Miracle & Magical Mod ke stažení zde.

Zaměřovač s ukazatelem CZ (0.8.4)

Tento zaměřovač, který obsahuje české příkazy, je k dispozici pro klienta 0.8.4. Mód CZ zaměřovač ke stažení zde.

MeltyMap's MathMod

Další skvělý zaměřovač pro váš tank, který nabízí spoustu funkcí. Minimalistický a efektivní design, přesný indikátor poškození, zobrazování úrovně zaměření, čas dobíjení a spoustu dalších. Mód ke stažení zde.

Druhý díl seriálu článků o módech pro WoT najdete zde

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 2
Hlasováno: 7 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Nahoru