Aliens vs. Predator (AvP Gold Edition Paks)
80 %

Modifikace k temné akční hře, ve které tuhne krev

Aliens vs. Predator je herní a hlavně filmová klasika, která je známa jedním – temnou a tíživou atmosférou, která zastaví koloběh krve v těle nejednomu zkušenému a otrlému hráči. Málo světla, děsivé zvuky a hlavně zrůdní protivníci. To vše dohromady tvoří jednu z největších herních klasik s hororovými prvky. A poslední výtvor herního studia Rebellion se k tématu nestaví ani o chlup jinak. Možná ještě trošku přitvrzuje a dává hráči pocítit, že v téhle hře může být dvojnásob rád, že sedí za monitorem a trojitá červená tečka pro něj neznamená jistou a bolestivou smrt.

Hra nabízí tolik známý herní koncept – tři týmy si jdou vzájemně po krku – mariňáci se bojí všeho, co se jenom pohne, vetřelci si pochutnávají na mariňácích, ale zároveň se neustále poohlíží po střechách budov a vrcholcích stromů, jestli neuvidí to krvelačné monstrum s čepelemi a speciální ramenní zbraní - plasma kanónem. Ano, krvelačné monstrum není nikdo jiný než predátor, který se nebojí nikoho a ničeho, vojákům trhá z dlouhé chvíle hlavu i s páteří a z vetřelců dělá fašírku na počkání.

Aliens vs. Predator sice nahání husí kůži všude po těle, ale zároveň k sobě láká hráče svým neopakovatelným kouzlem. Propadnete i vy?

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Tři herní módy
  • Vynikající grafické zpracování
  • Skvělá atmosféra
  • Strach, krev a smrt

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Rebellion
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 27,43 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: AvP Gold Edition Paks
Počet stažení: 4437
Publikováno: 28.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-22 17:11:10
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Erik
Erik

Tuto je dobra hra!

10.12.13 14:50 reagovat

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Aliens vs. Predator

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny

aliens-vs-predator: AvP Gold Edition

dobrý den,mam hru AvP-gold ed. nainstalovanou na Winows 10,hra běží normálně,všechny videa jedou normálně a všechny zvuky,jen kdyz chci hrát za jakou koliv postavu tak se barvy slijou do jedné a není nic vidět,ale zvuky a pohyb normálně funguje,poradi mi někdo čím to muže být,už jsem to zkoušel přeinstalovat,ruzné postupy opravit nastavení komaptibility,ale pořad to samé,hra běží normálně vše se načte i uvodní video,ale jen ty barvy se rozmažou a není nic vidět,jen pohyb a střelba...poradí mi někdo prosím?...marian.suchanek@seznam.cz

Marian 2.4.2020 Odpovědi (1) Odpovědět

aliens-vs-predator: Modifikace hry

Jak mam tu hru stahnout a nainstalovat,je hra v pořadku? Musim stahovat všechny tři modifikace aby hra fungovala spravně?

anonym 19.3.2016 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453817 přečteno
Nahoru