Heat Signature (2017.10.03.2)
0 %

Vloupejte se do vesmírných lodí

Heat Signature byla ve vývoji skoro 4 roky, aby konečně spatřila plnohodnotné vydání a vy jste se mohli podívat do vesmíru ovládaného Impériem. To zabralo všechny vesmírné plavidla a s vaší postavičkou se tak musíte na většinu z nich infiltrovat a plnit nejrůznější mise.

Ať už půjde o záchranu přátel, vystřílení celé posádky, získání cenných dokumentů nebo ukradení zásob. Heat Signature si pro vás připravil kopec zážitků, které při přepadávání lodí zažijete. Se svou vesmírnou lodí se tak musíte rozjet, narazit do kterékoli jiné lodi a začíná se zábava.

Herní systém je založen na přerušování celé akce a naplánování všech činností podle situace. Znamená to, že se rozhlédnete a následně vyberete jednu z mnoha možností, co se má v nejbližších sekundách stát. Vybírat musíte vždy podle dané situace a nebude chybět ani pořádná dávka improvizace. Když se do toho dostanete, užijete si každý jeden akční obrat ve hře. Můžete naplánovat zabíjení členů posádky, nechat je vyletět do vesmíru, zadusit jejich plynem, odstranit je jednoho po druhém, zničit celou loď apod.

Mise jsou rozděleny na několik kategorií od těch nejjednodušších, až po ty nejtěžší, takže si vždy můžete vybrat, kterou z nich podniknete. Heat Signature má sice příběh, ale ten je v ústraní a přednost má logické myšlení a řešení daných situací. Celá hra se odehrává pouze mezi vesmírnými loděmi či stanicemi.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Přepadávání vesmírných lodí
  • Plánování akce
  • Výběr misí podle sebe
  • Příběh je v ústraní
  • Cestování v lodi po vesmíru

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Suspicious Developments
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://spaceships.cool/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 2017.10.03.2
Počet stažení: 1053
Publikováno: 04.10.2017
Poslední aktualizace: 2017-10-04 21:51:27
Zařazeno v kategoriích: Strategie | Steam hry | Adventury a RPG | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Heat Signature

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru