Overcooked! 2 (1.0)
0 %

Šílená online kooperace v kuchyni

Po oblíbené první části se vydavatelé z Team17 rozhodli spojit síly s vývojáři z Ghost Town Games a přinést ještě výraznější zážitek z kuchyně. Overcooked! 2 potěší i úplné nováčky, kteří předcházející hru neměli možnost hrát, i ostřílené fanoušky několika novými prvky. Hra je postavena na jednoduchém příběhovém základě v cibulový království. Hráči zemi zachraňují před zkázou nemrtvých chlebů, které je potřeba neustále krmit.

Overcooked! 2 vypráví příběh přes několik levelů, které musí hráči plnit co nejlépe. Za své kulinářské schopnosti získávají hvězdičky potřebné na postup dál. Oproti předešlému dílu zapojily tvůrci ještě více představivosti a kreativity a přidali množství prostředí jako doly, balóny, jiné planety, ledové světy, jeskyně, různé tématické restaurace atd.

Hra je k dispozici jako singleplayer, ale to pravé ořechové přichází až s multiplayerem. Ten je možné hrát v režimu kooperace na jednom počítači a z jednoho gauče, případně online. Mapky jsou připraveny pro jednoho až čtyři hráče a nabízejí desítky hodin zábavy. S Overcooked! 2 jde skutečně o párty hit vyžadující rychlé prsty a výbornou kooperaci s partnerem. V kuchyni se musí hráči rychle obracet, aby připravili pokrmy, poumývali nádobí a nakrmili hladové krky nedočkavých chlebů.

Kuchyně jsou různé dispozičně řešeny, takže se většinou hraje v nových prostředích. Na většině mapek hráči najdou mechanismy jako pásy, různá tlačítka, pohyblivé plošiny nebo teleporty. Na začátku hra pěkně seznámí s tvorbou jídel a manažování kuchyně, aby následně nabídla těžší úrovně, které budou nejednou vyžadovat vícenásobné zapnutí pro úspěšné zvládnutí hry. Nechybí ani variace módů - arkáda je jednorázová záležitost s rychlým výběrem kuchaře a prostředí a jde se na věc. V módu Versus se proti sobě postaví dvě družstva a snaží se o co nejpřesnější a nejrychlejší vaření jídel.

Overcooked! 2 potěší hráčů libující kooperaci a zaujme výbornou hratelností, jednoduchým ovládáním i pěknou grafikou. Na vše se hráči dívají shora, takže mají o dění v kuchyni přehled. To ale nemusí nic znamenat. Po nasazení bílé šéfkuchařský čepice se o tom nadějní kuchaři velmi rychle přesvědčí.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
RAM: 4 GB
GPU: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570
HDD: 3 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 - 64-bit

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vaření s přáteli
  • Rychlé herní tempo
  • Procházení levelů na skóre
  • Pohled shora
  • Příjemná grafika
  • Mnoho originálních prostředí

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Ghost Town Games Ltd., Team17 Digital Ltd
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.ghosttowngames.com/overcooked-2/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 1143
Publikováno: 14.08.2018
Poslední aktualizace: 2018-08-14 18:27:02
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | 3D hry | Multiplayerové hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Overcooked! 2

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru