Project Silcharde (1.0)
0 %

Akční sci-fi hra, kde můžete situaci řešit potichu a nenápadně.

Výzkumná laboratoř byla napadena teroristy. Nikdo neví, odkud přišli a co chtějí, ale tajný výzkum se jim rozhodně nemůže dostat do rukou. Naštěstí zařízení chrání Didrik, který je ostříleným členem ochranky. V jeho kůži zažijete brutální nelítostné souboje nebo tichou plíživou akci.

Způsob, jakým se rozhodnete laboratoř chránit je zcela na vás. K dispozici máte dvě zbraně: tichou a přesnou pistoli a rychlou, ale hlučnou pušku. Vzniklé situace tak můžete řešit jak drastickou střelbou, tak úkladnými vraždami. K těm vám pomůže i možnost omráčit nepřítele silným úderem.

Didrik má na sobě futuristický oblek, díky kterému se může na krátkou dobu zneviditelnit. To mu v boji s nepříliš bystrými teroristy značně pomůže. I přes své schopnosti a znalost laboratoře si musí dávat pozor, kam chodí. Nepřátelé totiž získali přístup k bezpečnostnímu systému a nebylo by proto příliš moudré, vystavovat se v objektivech kamer.

Po technické stránce je hra zpracována poměrně dobře, i když dabing postav není zrovna nejpovedenější. Hra obsahuje jednoduchý krycí systém, který je v moderních akčních hrách standardem. Jedná se o zábavnou hru, při jejímž hraní vám stoupne hladina adrenalinu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Jednoduchý krycí systém
  • Speciální schopnosti
  • Více způsobů boje

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Silcharde Team
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.projectsilcharde.com/game.php
Velikost souboru: 600,45 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1623
Publikováno: 23.06.2013
Poslední aktualizace: 2013-06-17 14:35:34
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Project Silcharde

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

442783 přečteno
Nahoru