Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Sniper Elite 1

70 %

Taktická akční hra

Ostřelovači měli vždy těžkou práci. Navíc v době druhé světové války byli nasazováni jako vlci samotáři, kteří způsobovali jak velké ztráty (primární zaměření byla likvidace vysoce postavených vojenských činitelů), tak rozsévali strach a paniku do nepřátelských družstev. Málokdy totiž snipera někdo viděl nebo vůbec tušil, odkud výstřel přišel. Pouze se vždy k zemi sesunulo mrtvé tělo a další jej následovalo.

Sniper Elite je prvním dílem oblíbené herní taktické střílečky. Hráč v ní vystupuje jako americký špion Karl Fairburne. Na konci druhé světové války byl Karl pověřen náročným úkolem. Byl vysazen na německém území a měl zde operovat jako sniper. Jeho hlavním úkolem však bylo něco zcela jiného. Šlo totiž o to, získat plány týkající se využití jádra a obecně nukleárních technologií, na kterém usilovně pracovala německá vědecká špička. Hrozilo totiž, že by se k plánům mohli dostat rusové, což by Spojené státy odsunulo až na druhou kolej v rámci závodu o nukleární prvenství a nadvládu v tomto oboru.

Hra je orientována spíše takticky, než akčně. Proto hraje důležitou roli stealth chování a nepozorovaný a neslyšný útok. Velkou část hry bude hráč vybírat ideální pozici pro odstřelování nebo se plížit okolo německých jednotek. Součástí hry je i ukazatel viditelnosti, který pomáhá při zákeřných útocích zezadu. Hráč se tak může ujistit, že je neviděn, a že může provést útok pistolí s tlumičem nebo nastavit past s granáty.

Hra klade nemalý důraz na realističnost a k tomu slouží i vliv větru, dýchání nebo vzdálenosti na dopad a let kulky. Hráč tak musí počítat s mnoha faktory a nestačí pouze zamířit a vystřelit. Další zajímavostí je možnost kamuflování hluku výstřelu přeletem letadla nebo výstřelemtanku nebo jiného děla

Sniper Elite 1Pohled třetí osobyTichý nepřítel

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Taktická hra
  • Odstřelování
  • Pokládání pastí
  • Stealth mód
  • Množství zbraní
 

Verze v1 - 660,28 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 660,28 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: v1
Počet stažení: 15818
Publikováno: 26.11.2012
Poslední aktualizace: 26.11.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Akční hry, Dema her

Značky

Podobné programy

Diskuse

seda
seda

kde stahnout sniper elite1 v cestine

22.08 16:49 reagovat

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  9 0 2 b 5 d  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)