Mujsoubor.cz

Jak nainstalovat Skype do PC

Skype je program, díky kterému se můžete snadno spojit se svými blízkými. Zdarma Vám totiž dokáže zprostředkovat audio i video kontakt s kýmkoliv na celém světě, kdo má tento program také nainstalován. A právě instalaci tohoto programu se nyní budeme věnovat.

Nemůžete se přihlásit do svého Skypu? Přečtěte si náš návod na obnovu hesla.

První krok, který je nutno učinit ještě před samotnou instalací, je samozřejmě stáhnutí programu a jeho uložení do Vašeho počítače. Skype si můžete stejně jako celou řadu dalších programů stáhnout zdarma na našem serveru, odkaz na jeho stažení naleznete pod tímto článkem.

Po stáhnutí klikněte rovnou na instalační ikonu Skype. Po povolení spuštění programu na svém počítači se zobrazí malé instalační okno. V tom se bude odehrávat samotná instalace programu a případné odstranění jeho předchozích verzí. Není třeba na nic klikat ani nic potvrzovat. Instalace se po několika minutách sama dokončí, okno se zavře a Vám se na ploše objeví modrá ikonka Skype.

Samotné spuštění programu pak provedete právě poklikáním na tuto ikonu. Po spuštění se otevře přihlašovací okno, kde vložíte své údaje, pokud jste již Skype dříve používali. Jestliže ještě účet u Skype založený nemáte, stačí vpravo kliknout na nápis „Vytvořit nový účet“.

 

Vytvoření nového účtu v programu Skype

Ihned po kliknutí Vám bez varování vyskočí okno Vašeho prohlížeče, kde můžete začít se založením účtu. Vyplnit je nutné Vaše jméno, příjmení a emailovou adresu. V profilových údajích je nutné vyplnit pouze Zemi a Jazyk. Tyto parametry jsou však automaticky nastaveny. Ostatní údaje můžete vyplnit také, nebo si budete moci doplnit později.

V další volbě zvolte z roletkového menu, jak budete Skype využívat. Pravděpodobně tedy zvolíte, že pro soukromé účely. Poté si stačí zvolit přezdívku, pod kterou budete vystupovat. Pokud bude Vámi zvolená přezdívka obsazena Skype Vás na to upozorní a nabídne jiné varianty Vašeho jména. Dále je třeba vyplnit Vaše přihlašovací heslo a ověřovací kód. Stisknutím tlačítka „Souhlasím – pokračovat“ se Vám účet automaticky vytvoří.

Na následující obrazovce Vám program ještě nabídne dobytí kreditu pro případ volání na mobily či pevné linky. Pokud však program budete užívat pouze s lidmi, kteří ho také mají, kredit nabíjet nemusíte a můžete pokračovat na poslední obrazovku s potvrzením vytvoření Vašeho účtu.

Přihlášení přes Facebook

Do programu Skype se můžete přihlásit i přes svůj Facebook účet - jde o jednu ze tří variant, které se vám hned po spuštění přihlašovací obrazovky nabídnout.

První přihlášení

Pro přihlášení stačí spustit program a zadat přihlašovací jméno a heslo, které jste si zvolili při vytváření Vašeho účtu. Po přihlášení Vás Skype požádá o kontrolu Vašich audio a video zařízení a případného nastavení obrázku profilu. Oboje samozřejmě půjde nastavit i později, můžete tedy kliknout na závěrečné tlačítko „Začít se Skype“ a pustit se do hledání kontaktů a telefonování s Vašimi přáteli.

Autor: Redakce  |   Publikováno: 10.2.2012   |   Zobrazeno: 238825x

Značky

Podobné články

Diskuse

Helena
Helena

Dobry den mam novou verzi SKYPE me to jde ale protistrane kdyz vola to nezvoni a hned se objevipristup do meho obydli i kdyz tam nejsem se to propoji samo bez toho ze bych to prijala co s tim muzete mi poradit Dekuji

10.12 17:40 reagovat

Ruda
Ruda

Asi po dvou letech jsem chtěl použít volání přes Skype. Bohužel neúspěšně, zajímavé je, že příchozí hovory fungovali normálně ale já se nikam nedovolal. Skype jsem odinstaloval a zkusil nainstalovat nejnovější verzi ale stále mě to hlásí "bohužel se nám nepodařilo připojit ke Skypu".Zkoušel jsem to i při vypnutém antiviru a firewalu, je to ale pořád to samé. Internet funguje bez problému, chyba bude asi někde v nastavení.Nyní používám Google Chrome a XP. Můžete mi poradit co s tím. Děkuji.

06.06 19:28 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
bohužel, největší problém je v použitém operačním systém - Windows XP již delší dobu nejsou podporovány. Doporučuji přejít minimálně na Windows 7, případně nejlépe rovnou na Windows 10.

13.06 12:00 reagovat

Emilie
Emilie

U mě je to stejný případ jako u Honzy z 13.6. Prosím, poraďte. Dík. Emilie

16.11 21:28 reagovat

Jirka
Jirka

Dobrý den, prosím o radu, jak vyřešit hlášku Skypu "Nelze zahájit video. Zkuste uzavřít některý z programů, který by webkameru mohl využívat." Jak ho rozpoznat ve Správci úloh? Který by to mohl být? DĚKUJI.

25.01 14:20 reagovat

Karel
Karel

Jak zanechat na skype mému kontaktnímu partnerovi nějakou videozprávu když není online? Děkuji

27.04 14:03 reagovat

j.t.
j.t.

mohu pouzit na zalozeni skypu jinou emailovou adresu nez od microsoftu - napr gmail? dekuji J.

10.01 03:35 reagovat

Marcela Červenková
Marcela Červenková

Dobrý večer, prosím vás o pomoc při opravě našeho Skypu. Neustále nám vypadává obraz, nebo zvuk. Rádi bychom přivítali technika, který by nám u nás doma problém vyřešil. Moc děkuji, také za radu, kam se máme obrátit. Díky Červenkovi, Praha. tel:605985206

08.01 18:05 reagovat

Karolína
Karolína

Dobrý den, mám problém s přihlašováním. Když Skype nainstaluju, funguje, ale když chci přijít další den, píše mi to: "Omlouváme se, bohužel se nám nepodařilo připojit." Nevím co s tím. Připojení k internetu mám v pořádku, účet založený mám. Už jsem to dokonce několik odinstalovala a zase nainstalovala. Zvuk, mikrofon, kamera, to vše jede. Co dál?

19.12 11:55 reagovat

miroslav tříska
miroslav tříska

V poslední době mám tentýž problém. Po přihlášení se mi objeví zpráva " ...bohužel se spojení nepodařilo, opakujte..." , opakování není k ničemu - stále satejná hláška. Děkuji.M.Tříska

22.07 13:05 reagovat

michal
michal

Dobry den, existuje skype in na Linux? (Ubuntu 14.04) dekuji Michal

31.01 14:48 reagovat

Jirka
Jirka

Dobrý den, při přihlašování na Skype mi to nabídne názvy účtů, které se z mého PC na Skype přihlašují. Nechci to tak. Nechci aby si Skype pamatovalo všechny lidi, kteří se přihlašuj z mého PC. Nejlépe aby se tam zobrazovalo pouze prázdné pole pro název účtu a prázdné pole pro heslo. A aby ani na jiných počítačích, po mém přihlášení, nezůstaly žádné údaje. Nenašel jsem tuto možnost v nastavení soukromí, jak je možné toho dosáhnout? Přijde mi to jako poměrně základní možnost v nastavení soukromí uživatelů Skype. Děkuji, Jiří

22.09 14:30 reagovat

Viera Plavcova
Viera Plavcova

Dobrý den, při přihlašování na Skype mi to nabídne názvy účtů, které se z mého PC na Skype přihlašují. Nechci to tak. Nechci aby si Skype pamatovalo všechny lidi, kteří se přihlašuj z mého PC. Nejlépe aby se tam zobrazovalo pouze prázdné pole pro název účtu a prázdné pole pro heslo. A aby ani na jiných počítačích, po mém přihlášení, nezůstaly žádné údaje. Nenašel jsem tuto možnost v nastavení soukromí, jak je možné toho dosáhnout? Přijde mi to jako poměrně základní možnost v nastavení soukromí uživatelů

15.10 14:07 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
záznam uživatelského jména z přihlašovací obrazovky smažete následovně: stiskněte kombinaci Win + R a zadejte %appdata%\Skype. Po potvrzení Enterem dojde k otevření složky, kterou Skype využívá k uložení veškerého nastavení. Lze v ní najít i složky jednotlivých uživatelů, kteří se na daném PC přihlásili - pokud je smažete, nebude se již jméno objevovat při přihlašování (zmizí i konverzace daných uživatelů).
Aby se nezobrazovalo ani Vaše přihlašovací jméno, doporučuji při přihlašování nepoužívat možnost Automatického zapamatování přihlašovacích údajů a následného automatického přihlašení.

23.09 10:21 reagovat

Karel Sixta
Karel Sixta

Prosím, poraďte starci jaký musí být minimální download či upload, aby fungoval Skype a e-mail? Děkuji mnohokrát za pomoc.

09.09 00:29 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
obě služby vyžadují prakticky ty nejminimálnější nároky - email rozhodně a Skype bude mírně náročnější. Ale obecně lze říci, že jakékoli aktuálně poskytované připojení k internetu jej zvládne (cca 0,5 Mbit).

09.09 10:48 reagovat

Antonin
Antonin

nemohu se napojit na skype ktereho jsem dříve užíval a nyní nefunguje můžete poradit a nebo na instalovat

29.06 17:30 reagovat

Skrčený Josef
Skrčený Josef

Dobrý den.Prosím mám postavený nový počítač ale já tomu moc nerozumím chtěl jsem nainstalovat skype vše mi funguje ale nejde mi kamera která před tím normálně fungovala.Nemám instalační CD kamera je snad logitech

01.06 15:05 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
doporučuji najít obal od kamery nebo přímo na ní zjistit její typ. Následně stačí stáhnout ovladače přímo od výrobce. V některých případech si ovladače najde sám operační systém. Pokud se nepovede ani jedna z možností, pak zkuste do Google zadat vyhledávání obrázků a napište Logitech kamera a hledej vzhledově stejnou.
Ještě je dobré zkontrolovat, zda kameře jen nechybí zvolení přímo v nastavení Skype.

03.06 08:23 reagovat

helena marie miklos
helena marie miklos

dobrý den, mám prosbu..mám nainstalovaný skype na počítači a chtěla bych skypovat na stejné skype jméno i z druhého počítače...jak nato? děkuji

18.05 12:50 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
toto bohužel možné není.

19.05 15:18 reagovat

pavlík
pavlík

Mám instalovaný a funkční SKYPE na jednom PC v domácnosti, kde jsem přihlášený. Může se na ten samý PC přihlásit jiná osoba, aniž by otvírala můj SKYPE? V podstatě jde o druhý nový účet, který by vyžadoval druhou ikonu SKYPE na rychlé liště? Zatím se druhá osoba nemůže samostatně přihlásit, protože jí otevře vždy můj profil. Díky za Re...

18.12 14:04 reagovat

jan
jan

dobrý den, mám dotaz...lze se přihlásit na svůj účet a volat bez instalace do pc ??? ...v práci nemám oprávnění ...

18.10 10:48 reagovat

cartorel57
cartorel57

Lze používat záznam hovorů přes skype na pevnou linku pomocí telefonu skype SMC networks (je připojen přes wifi). Nahrávání pomocí MP3 skype recorder? Pokud volám z NTB tak se hovor nahraje. Pokud volám z SMC tak se nic nenahraje.

07.09 12:44 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
tato možnost bohužel nefunguje - Vámi zmiňovaný přístroj totiž umožňuje volání bez zapnutého PC - data tak proudí přímo přes router.

09.09 10:02 reagovat

viera šolcova
viera šolcova

dobyr den ,mam problem..v pocitaci mam Windovs7 a i ked som uz prihlasena na skype ..aj som naistalovala ..skype ..tak proste nie je to funkcne ..potrebovala by som na stiahnutie skype ..k Windovs 7..viete mi pomôct?

04.09 07:37 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
každá novější verze je určena i pro Vámi zmiňované Windows 7. Pokud Vám něco nefungovalo, bylo to díky špatně zapojenému mikrofonu/sluchátkům, hlasitosti snížené na minimum nebo špatnému nastavení přímo ve Skype. Co přesně Vám nefungovalo?

04.09 09:45 reagovat

mili
mili

Děkuji, to už jsem udělala u pár verzí, ale pokaždé mi vyskočí okno , ze tento obsah není podporován, chybí aplikace. Přitom novou verzi mam a i před aktualizací fungovalo vše...

28.08 21:44 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
jak jsem psal v prvním příspěvku, je nutné povolit instalaci ze zdrojů mimo Google Play a to přímo v nastavení - Nastavení - Aplikace - Neznámé zdroje (toto platí pro Android 2.3, pro novější se může cesta i název mírně lišit).

30.08 08:25 reagovat

mili
mili

Prosím, poraďte jak vratit zpátky aktualizaci Skype na mobilu. Nová verze mi nevyhovuje a prý to nějak jde ....

28.08 21:33 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
princip je následující, ale nejedná se o činnost vhodnou pro běžného uživatele. Nejprve musíte odinstalovat aplikaci z telefonu a následně ručně nahrát starší aplikaci ve formátu .apk (ručně, nikoli stažením z Google Play. Je potřeba povolit instalaci ze zdrojů mimu Google Play přímo v telefonu). Následně aplikaci nainstalujete a spustíte. Pokud máte systém iOS, tak bohužel tato možnost není.

29.08 09:46 reagovat

josef
josef

nejde mi zvuk - nevím jak opravit

25.08 17:24 reagovat

vendy
vendy

dobrý den, nainstalovaný a založený skype mám, ale bohužel jsem zapoměla heslo k mému účtu. Dá se to nějak vyřešit?

18.08 19:24 reagovat

Zapletal
Zapletal

Mám založený účet SKYPE, jak se mám dále přihlsit a komunikovat, který má také Skype

25.07 10:39 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
přihlásíte se jednoduše při otevření nainstalovaného programu Skype. V rámci programu si pak můžete najít přátele pomocí kolonky vyhledávání (dle přezdívky, jména, emailu či země nebo věku).

25.07 14:55 reagovat

vladislava rathova
vladislava rathova

proč mi to nejde spustit,přihlášená jsem

28.08 10:42 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
co přesně Vám nejde spustit? Jestliže to správně chápu, tak přihlášená do služby Skype jste - tedy program musí běžet.

28.08 12:25 reagovat

Miroslava Ondryášová
Miroslava Ondryášová

Dobrý den,najednou se doma nemůžu přihlásit na skype.nevím ,co zadávám špatně?

22.07 16:21 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den,
zkuste zkontrolovat, že máte vypnutý CapsLock a zapnutý NumLock a zároveň se ujistěte, že máte správně vybráno/zadáno uživatelské jméno.

24.07 17:15 reagovat

Marie Fricová
Marie Fricová

na mobilním internetu se Skype odpojil,když O2 zpomalilo rychlost, domovská stránka je najednou nedostupná - prosím o radu,(pocházím z první poloviny minulého století),díky.

08.07 07:25 reagovat

Jakub
Jakub (administrátor)

Dobrý den,

to není nic zvláštního, mobilní internet po překročení FUP už podobné služby většinou neutáhne.

08.07 10:07 reagovat

evap
evap

Dobrý den, mám novou instalaci PC,všechno projeto antivirovým programem Comodo Internet Security Premium a ještě dalším antivirovým programem (na doporučení technika na Slunečnici, který mi tvrdil, že ho mám zavirovaný), přesto mi nejde spustit Web kamera, pořád mi to hlásí, že ji Web nemůže najít.Už jsem Skype i odinstalovala a znovu nainstalovala, ale prostě to je pořád stejné.Dokud jsem měla MSN, ICQ i Skype,tak to chodilo bez problémů. ICQ jsem zrušila a MSN se spojilo se Skype a já už nevím, co s tím.Jsem samouk. Děkuji za odpověď Evap

19.05 18:32 reagovat

Jakub
Jakub (administrátor)

Dobrý den,
a máte nainstalovány ovladače webkamery?

20.05 09:22 reagovat

Vladimír Šoltys
Vladimír Šoltys

Dobrý den, při kontaktu s účastníkem spojení skype dochazí k závadě, že naše spojení má bezchybný obraz i zvuk, ale účasník našeho spojení nás nevidí, ale pouze slyší. ICQ s touto videokamerou pracuje bezchybně.

10.05 15:03 reagovat

Katka
Katka

po aktualizaci skypu mi zmizela kamera a skype ji nemůže najít tváří se že není vůbec napojena a přitom funguje netuším co s tím dějuji

04.05 22:11 reagovat

Ivona
Ivona

Dobrý den,ztratila se mi z plochy ikona Skype.Jak ji znovu nainstalovat? Nejde a nejde to.Děkuji za radu.

19.04 22:22 reagovat

Patrik
Patrik (administrátor)

Dobrý den, zkuste restartovat pc. Poté se podívejte do Ovládací panely - Programy a funkce a zkontrolujte, zda se Skype nachází ve výpisu programů. Pokud ano, tak bežtě do složky se Skypem a hledejte soubor Skype.exe, kterým program zapnete. Pokud Skype ve výpisu není, tak jej znovu nainstalujte.

22.04 10:19 reagovat

Jitka Matouskova
Jitka Matouskova

mam Microsoft kameru ale na skype se mi zobrazuje ze ji nemam pripojenou ale funguje treba u team f proc ne na skype na skype funguje jen jako mikrofon nevim co s tim poradite dekuji

11.04 15:44 reagovat

Patrik
Patrik (administrátor)

Dobrý den, běžte do Nástroje>Nastavení>Obecné>Nastavení videa a zde kameru povolte.

11.04 17:05 reagovat

Helena Puhačová
Helena Puhačová

Dobrý den, při otevření notebooku bylo upozornění, že je problém se Skype, následně ikona zmizela, není ani ve Všechny programy. Internet mi funguje. Musím znovu instalovat? Děkuji.

30.03 09:37 reagovat

Patrik
Patrik (administrátor)

Dobrý den, zkuste restartovat pc. Poté se podívejte do Ovládací panely - Programy a funkce a zkontrolujte, zda se Skype nachází ve výpisu programů. Pokud ano, tak bežtě do složky se Skypem a hledejte soubor Skype.exe, kterým program zapnete. Pokud Skype ve výpisu není, tak jej znovu nainstalujte.

02.04 09:55 reagovat

Jezkova věra
Jezkova věra

Dobry den,prosim o radu nejde mě skype,ale předtim mě nešel taky internet několikrat jsem ho restartovala pak naskočil ale bohužel ne skype je tam upozornění,že není dostupný děkuji za radusk

23.03 15:07 reagovat

Patrik
Patrik (administrátor)

Dobrý den, jste si jistá, že vám jde internet? Napište sem přesně, co Skype píše.

25.03 10:59 reagovat

Franta
Franta

Použivám k televizi,wifi smart pc mini (android 4.1)po 3 zazvonění se přeruší.Co s tím?

19.03 10:17 reagovat

Patrik
Patrik (administrátor)

Dobrý den, můžete prosím blíže specifikovat problém, abychom vám mohli pomoct.

19.03 16:45 reagovat

mariohlas@seznam.cz
mariohlas@seznam.cz

Toto není dotaz,ale informace: Potřeboval jsem do 1 PC nainstalovat 3 Skype účty,ale tak,aby nebylo nutné při každém přihlášení zadávat hesla.Podařilo se mi to pomocí tří instalací SkypePortable.Nyní stačí na jeden ze 3 zástupců Skype s příslušným Skype nickem poklepat na Ploše.-Mohl/a byste doporučit přeposílání souborů Skypem-většinou je to výhodnější než přes některé úložiště. Zdravím.

18.01 02:39 reagovat

helena zeniskovapro
helena zeniskovapro

prosim nainstalovat Skype do pocitace

16.02 07:50 reagovat

rickovamajka@seznam.cz
rickovamajka@seznam.cz

Kdysy jsem mělaskype,ale nemohu se k němu dostat,nevím co dělám špatně,už je mě 73 a jsem samouk,děkuji Říčková.

23.03 02:45 reagovat

Patrik
Patrik (administrátor)

Dobrý den, v čem přesně je problém? Nepamatujete si heslo nebo přihlašovací údaje?

25.03 10:31 reagovat

jirka
jirka

Jak mohu zabranit otevreni meho Skypu nezadouci osobou?

16.01 07:05 reagovat

Jakub
Jakub (administrátor)

Dobrý den,
deaktivujte automatické přihlášení. Pokud to uděláte, bude potřeba k spuštění Skype vaše heslo, které nežádoucí osoba pravděpodobně nezná.

16.01 12:54 reagovat

Martina
Martina

Dobrý den..Mám problém..Potřebuji smazat jedno skype jméno ze dvou..Můžete mi prosím poradit jak? Můj email je miminkooo1985@seznam.cz Děkuju

08.01 15:29 reagovat

Jakub
Jakub (administrátor)

Dobrý den,
popíšeme řešení ve Windows 7, ale i v ostatních systémech bude podobné: zapamatujte si uživatelské jméno, které chcete vymazat, otevřete Tento Počítač, dále složku s hlavním diskem, zpravidla C:, zde Users, dále složku s názvem uživatele PC (například Martina, nebo jakkoliv je uživatel PC pojmenován). Zde klikněte na vrchní nabídku Uspořádat, která se rozbalí a vy zvolíte Možnosti složky a hledání. Zde musíte zaškrtnout Zobrazovat skryté soubory a volbu uložit. Poté se vám ve složce objevila složka AppData. Tu otevřete, následně Roaming, poté Skype. Zde bude složka s uživatelskými jmény Skype uživatelů - smažte všechna ta jména, o která nestojí.

09.01 10:06 reagovat

xxxx
xxxx

tri dny se pokousim nastavit skayp a mam ho ve starem pocitaci nastavenej a vtomhle se mi ho nedari nastavit.co delat.

08.01 09:25 reagovat

Jakub
Jakub (administrátor)

Co přesně se vám nedaří nastavit?

08.01 11:46 reagovat

Daniela
Daniela

Dobrý den, program mi nejde nainstalovat. Vždy se tam ukáže: Vstupní bod procedury Encode Pointer se nepodařilo v dynamicky připojované knihovně KERNER 32. dll. nalézt.....pak na to kliknu a ono to zmizí a ukáže se, že instalace selhala a kód 1603....prosím o radu, děkuji

11.12 21:50 reagovat

vaclavpulec
vaclavpulec

Nemohu dosáhnout instalace

24.12 08:29 reagovat

Zdeněk Prchal
Zdeněk Prchal

skype nefunguje

25.12 12:37 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, vyčistěte PC antivirem a antispywarem a restartujte jej. Poté zkuste novou instalaci programu.

12.12 10:31 reagovat

Petr
Petr

Dobrý den, Skype mám nainstalovaný,ale nemám se kam přihlásit.Mám pouze modré okno a v něm nahoře Skype,Nástroje,Nápověda.Připojení mám pře USB modem Huawei.Zkoušel jsem odinstalovat a znovu nainstalovat,ale stále nic.Děkuji

07.12 20:04 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, restartujte PC a zkuste se přihlásit znovu.

10.12 11:11 reagovat

Marcela Pechníková
Marcela Pechníková

Nemůžu se připojit zapoměla jsem heslo děkuji za radu Pechníková

09.12 18:01 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, při přihlašování stačí kliknout na Forgotten Password (Zapomenuté heslo) a Zaslat. Zadejte pouze přihlašovací jméno a oni Vám pošlou nové heslo na email, který jste na začátku použila pro vytvoření účtu.
Poté je dobré vypnout automatické vyplňování hesla a přihlašovat se ručně, snadněji si tak heslo zapamatujete.

10.12 11:10 reagovat

Milena
Milena

už jsem se ptala na tu ceduly co mi vždy vyskočí tak ted jsem jí opsala,abyste věděl o co asi jde.skype.exe vstupní bod nebyl nalezen.v procedure se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně ntdll nalézt.když na to klůiknu,tak se to naštěstí zavře,ale rozčiluje mě to při každém vstupu na domovní stránku.nevím co s tím.když jsem skype odinstalova,tak se to neukáže.znovu nainstalovala a zas ta cedule vyskočí.v čem je chyba.jsem laijk nevím si rady díky.

07.12 16:23 reagovat

Milena
Milena

díky,za radu,odinstalovala skype,projela jsem antivirem,zpět nainstalovala,restartovala,a stejně ta cedule zas vyskočila,když na ní kliknu,tak to zmizí a naběhne skype.ještě to opíši přesně.skype.exe-vstupní bod nebyl nalezen.vstupní bod procedury NTAlpc SendWaitRecivePort se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně ntdl.dllnalézt.snad budete vědět nyní kde je chyba a podrobně navést,jak na to.rozčiluje mě to,když při kařdém zapnutí mi to vyskočí.díky moc

11.12 15:59 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, děkuji za přepsání hlášky. Máte nainstalován program Samsung Kies pro komunikaci s telefonem Samsung? Jestliže ano, nainstalujte jeho nejnovější verzi, případně jej kompletně odinstalujte.

11.12 16:17 reagovat

Milena
Milena

díky,ale zas se to nepodařilo,cedule dál naskakuje.odinstalovala jsem samsung kiss i restartovala.tak už nevím.

13.12 09:50 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, musíte provést kompletní odinstalování obou programů - jak Samsung Kies, tak Skype a nainstalovat nejnovější verzi (verze - aktuální od Kies by již problémy dělat neměla).
Pro kompletní odinstalování Skype stiskněte kombinaci kláves Win + R a do pole zadejte %appdata%. Najděte složku Skype a kompletně ji smažte. Předtím se ujistěte, že znáte přihlašovací jméno a heslo (pokud byly uloženy pro automatické přihlašování, dojde k jejich smazání; zároveň budou smazány uložené zprávy a konverzace).
Zároveň nebude špatné, pokud při této příležitosti projedete PC antivirem a antispywarem.
Nakonec restartujte a nainstalujte nejaktuálnější verzi Skype.

13.12 12:46 reagovat

Milena
Milena

díky já ale tady na klávesnici nemohu najít Win pro kompletní odinstalování,jak mi i samsunga kissradíte.skype jsem smazala v nastavení programů i samsung kiss.tak nevím jak dál to najít díky

25.12 08:42 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, pravděpodobně máte v počítači vir, který způsobuje daný problém. Skype odinstalujte a PC kompletně projeďte antivirem a antispywarem. Následně počítač restartujte a Skype nainstalujte znovu.

10.12 11:06 reagovat

Milena
Milena

mám už déle instalované skype,vše v pořádku až ted vždy když zapnu počítač,tak mi na ploše vyskočí cedule něco že není něco v knihovně a něco cizí.kliknu na to a zmizí to naštěstí.nevím,kde je chyba.jsem laik díky

07.12 16:03 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, pro určení problému potřebuji, abyste do komentáře zkopírovala přesné znění chybové hlášky.

10.12 10:34 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, program odinstalujte a nainstalujte znovu (detailní návod najdete v diskuzi přímo pod programem Skype zde, na našem serveru).

28.11 09:27 reagovat

Magda P
Magda P

Dobry den, prosim o radu, po instalaci Skypu se mi nedari otevrit program s chybovou hlaskou nasledujiciho zneni Fatal Error --------------------------- Failed to get proc address for SetDllDirectoryW (kernel32.dll) ------------------- Poradite? Dekuji m.p.

02.10 10:59 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, ujistěte se, že máte nainstalovány všechny aktualizace a Service Packy pro Váš operační systém. Jaký operační systém prosím používáte? Windows 2000 má totiž tuto chybu díky tomu, že ještě nepodporuje novou funkcionalitu OS, která je využita v nejnovější verzi programu Skype. V daném případě je možností buď aktualizovat systém - přejít na novější verzi nebo nainstalovat starší verzi Skypu.

02.10 12:11 reagovat

Vladimir Karasek
Vladimir Karasek

Prosim o pomoc pri instalaci Skype. Dekuji.

16.08 17:40 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, v čem přesně Vám mohu pomoci? Celá instalace by měla proběhnout takto: stáhněte si program Skype odtud: http://mujsoubor.cz/volani-pres-internet/skype Program si uložte. Dvakrát na něj klikněte a spusťte jej. Nastavte jazyk na český a postupujte dle pokynů přímo v instalaci. Nakonec vyplňte požadované údaje a přihlašte se do svého účtu. V případě problému se prosím ozvěte.

16.08 18:04 reagovat

Jana
Jana

Dobrý den, v programech naistalovanžch v počítači nemám skype, jak ho naistalovat podle rady pro ivettu 401, ale v seznamu programu není. Účet mám již založený dříve na jiném počítači. Díky za radu

29.07 14:35 reagovat

Pitrová N.
Pitrová N.

používám Skype léta. nyní proběhla aktualizace ,urazila bych si ruku že jsem na ni klepla,a je to v háji, chce to znovu všechny údaje a nepoznává heslo. Chtěla bych si nainstalovat nějakou prapůvodní verzi kterou jsem měla, nechci to na nic jiného než na hovory s dcerou. Jak mám postupovat?

02.06 14:39 reagovat

jaroslav
jaroslav

toto sem udělal také nová aktualizace kliknu stahnu a nic pořád se to jen načítá a načítá, zkusil sem to znova stahnout a píšemi to že panel big selhal a že skype bude spuštěn normalním zpusobem zadám heslo a stale se to jen načítá

01.08 10:26 reagovat

Marie
Marie

Dobrý den. Nelze mi spustit video. Stále mi to hlásí: Zkuste uzavřít program, který by mohl webcameru používat. Kde myslíte, že je problém? Děkuji

07.05 16:22 reagovat

Marek
Marek (administrátor)

Dobrý den, problém bude v tom, že máte otevřený program, který využívá Vaší webkameru. Může to být jen obyčejný správce webkamery. Doporučuji zavřít všechny zbytečné programy.

10.05 09:01 reagovat

jan7877
jan7877

prosim, jak nainstalovat 2 učty skype, na jednom počítači? předem děkuji za radu

06.05 07:44 reagovat

Marek
Marek (administrátor)

Dobrý den, pokud chcete používat u Skypu dva účty, tak není nutné nic instalovat. Stačí se pouze vždy přihlásit pod jedním nebo druhým. Pokud byste však chtěl využívat dva účty najednou, není to logicky možné.

07.05 08:37 reagovat

ivetta401
ivetta401

Dobry den.Chtela bych poradit jak dostat Skyp na plochu pocitace.Dekuji

06.04 17:45 reagovat

Marek
Marek (administrátor)

Dobrý den, ikona by měla být na ploše ihned po nainstalování. Pokud se tak nestalo, musíte najít ikonu v panelu start. Tam najít složku Skype, a na ikonu kliknout pravým tlačítkem. Pak dáte odeslat a na plochu (vytvořit zástupce).

06.04 18:26 reagovat

Josef
Josef

Dobrý večer nemohu se připojit něco mi to v počítači blokuje poraďte prosím děkuji josef

12.03 19:53 reagovat

Marek
Marek (administrátor)

Dobrý den, je dost možné že vaše připojení blokuje firewall nebo antivir, zkuste vypnout antivirovou ochranu a poté se připojte.

13.03 08:33 reagovat

katerina ;
katerina ;

chci si zalozit ucet

19.02 23:13 reagovat

ucet si muzete zalozit na strankach Skype

24.02 10:41 reagovat

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f 9 9 d e 4  :
 
Vzkaz:

MůjSoubor - Přidat aplikaci - Kontakt - Nahoru - RSS - Zjisti svou IP adresu - Redakce

Souhlasím Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. (Více informací o použití cookies.)