Tom Clancy’s H. A. W. X. (1)
0 %

Úžasné bitvy stíhaček

Ve hře Tom Clancy’s H.A.W.X. se hráč podívá mezi mraky a zažije adrenalin, který je každodenním chlebem válečných a bojových pilotů. Stíhačky jsou mocným nástrojem, který je určen jak k přesným a ničivým útokům na nepřátelské cíle, tak i k vlastní obraně a ochraně pozemních jednotek. A přesně takové úkoly a mise jsou připraveny pro hráče. Ten si navlékne uniformu bývalého elitního pilota amerického letectva, který kvůli změněné situaci ve vojenském prostředí musí přejít pod křídla soukromé firmy.

Hra je situována do období nedaleké budoucnosti, kdy soukromý sektor přebírá dříve čistě vládní oblasti, kterými vojenství a ochrana státu bezesporu jsou a vždy byly. S finančními možnostmi korporací a lobbistickým působením na správných místech se tak důležitých postů chápou nadnárodní korporace. Jenže vše se začíná stáčet velice špatným směrem. Jakmile to hlavní hrdina jménem David Crenshaw zjistí, vrací se promptně zpět k letectvu, aby na poslední chvíli odvrátil obrovský teroristický útok, který byl spolufinancován a organizován jeho posledním zaměstnavatelem.

Hra je založena (stejně jako ostatní hry s titulkem Tom Clancy’s) na námětu oblíbeného amerického spisovatele. Jeho zálibou jsou tajné operace, politické mechanismy a hlavně akce a nejnovější technologie. Zmíněné prvky jsou snem každého hráče o skvělé hře a jejím obsahu. I proto mají Clancyho tituly takový úspěch.

H.A.W.X. hráči nabízí jednak adrenalinovou akci, která je však spojena s velmi kvalitním pilotováním, které se blíží klasickým parametrům simulátoru. Pro příjemné hraní a snazší orientaci je ve hře implementován systém ERS, který hráč upozorní na nepřátelské objekty, útočící rakety nebo na hrozící kolizi. Při samotné misi je pak navigován přímo na cíl, který bývá ničen raketami vzduchvzduch.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Pentium IV nebo AMD 2.0 GHz
RAM: 1 GB
GPU: 128 MB videopaměti (GF 5900/ATI Radeon X800)
HDD: 9 GB volného místa
Další: podpora DirectX 9.0c

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělé ovládání
  • Tradičně propracovaný příběh
  • Vynikající grafické zpracování
  • Pomocné ovládací prvky
  • Množství misí, multiplayer a deathmatch
  • Několik desítek letounů

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Ubisoft Romania
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://hawxgame.us.ubi.com/index.php
Velikost souboru: 1.335,78 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1
Počet stažení: 2187
Publikováno: 28.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-28 06:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Simulátory | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Tom Clancy’s H. A. W. X.

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

858216 přečteno
Nahoru