World War Z (1.0)
90 %

Zombie střílečka na motivy stejnojmenné knihy i filmu

Poměrně nový obchod Epic Store se může pochlubit další exkluzivitou, kterou je akční zombie střílečka World War Z. Tvůrci ze Saber Interactive tak vyplňují díru mezi čekáním na druhý díl úspěšného filmu se stejným názvem, kterého se, bohužel, pravděpodobně nedočkáme kvůli finančním problémům. Hordy nemrtvých si tak prozatím musíme užít v herním zpracování, které se věrně drží knižní i filmové předlohy.

World War Z se vyznačuje rychlým tempem a tisícemi zombíků řítících se na vás najednou - stejně, jak jsme to mohli vidět ve filmu. S ním má hra společných i několik nejpovedenějších scén, kdy se zombíci dokáží na sebe navršit a společnými silami se dostat i přes ty nejvyšší překážky (obelžení Jeruzaléma). Děj se odehrává ve známých filmových i knižních lokalitách: New York, Moskva, Jeruzalém nebo Tokio. Všechny jsou zpracovány poměrně detailně, jsou od sebe výrazně odlišeny a opravdu máte pocit, že jste se v daném městě ocitly.

Příběhovou linkou nás provází 12 postav a celkově 6 herních tříd: Gunslinger je ničitel do první řady se zálibou ve zbraních, Hellraiser je nadšenec do výbušnin, Slasher si potrpí na odstranění protivníků chladnými zbraněmi, Medic podrží v nejtěžších situacích a spolubojovníky léčí, Fixer se stará o správný chod nástrah a mechanických věcí, Exterminator si užívá pálení a zápalné lahve. Postavy se dají vylepšovat napříč hrou a nechybí ani upravování zbraní (získání tlumiče, přidání extra zásobníku apod.).

Hrát lze kampaň i online. První jmenovaná má něco kolem pěti hodin čistého herního času v závislosti na tom, jak rychle projdete všech 11 misí. Nutno dodat, že rozmanitostí neoplývají, právě naopak. Bránění strategických postavení, přesouvání se po městě, doplňování vybavení a zabíjení. Největším tahounem je již zmíněné online hraní v režimu pro čtyři hráče. Kooperace z pohledu třetí osoby je zábavou s prakticky neomezenými možnostmi střílení, ale zároveň vyžaduje i dávku taktizování. Volba herních tříd je základ, se kterým se do různých módů můžete pustit. Těch tu najdeme celkem 5 - Scavenge Raid, Vaccine Hunt, Swarm Deathmatch, Swarm Domination, King of the Hill - a velkým plusem je i PvP hra, kde se setkají dva nepřátelské týmy bojující proti sobě na pozadí zombie apokalypsy.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Core i3-3220/AMD A10-5700
RAM: 8 GB
GPU: GF650Ti/ Intel 630/ Radeon HD 5870
HDD: 35 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Na motivy filmu a knihy
  • Hordy rychlých zombíků
  • Lokality z celého světa
  • 6 herních tříd
  • Vylepšování postav
  • 5 módů
  • Krátká kampaň - 11 misí
  • Poměrně repetitivní hratelnost
  • PvE i PvP mód

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Saber Interactive
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://wwzgame.com/en/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 680
Publikováno: 17.04.2019
Poslední aktualizace: 2019-04-17 19:52:53
Zařazeno v kategoriích: Epic Games hry | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - World War Z

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

224943 přečteno

Pixwords nápověda 2. díl

449030 přečteno
Nahoru