avast! Internet Security (19.8.4793)
70 %

Komplexní ochrana počítače

Vyzkoušejte si Trial verzi antiviru Avast Internet Security, který nabízí mnohem více funkcí než klasický Avast Free Antivirus. S tímto antivirem budete v maximálním bezpečí. Je zde obsažen kompletní antivirus, anti-spyware, antispam a firewall, takže je téměř nemožné, aby vás ohrozila nějaká hrozba z internetu. Integrovaný firewall dokáže efektivně blokovat nepovolené přístupy a útoky z webu pro případ, že by se někdo pokoušel ukrást citlivá data z vašeho počítače. Před nechtěnými a podvodnými emaily vás chrání funkce antispam.

Aplikace disponuje funkcí SafeZone pro bezpečné placení online, takže se nemusíte ničeho bát, když budete něco nakupovat na internetu. Je zde k dispozici Sandbox, který umožňuje prohlížet web a spouštět programy bezpečně virtuálně. Virová databáze se aktualizuje v reálném čase, takže jste vždy okamžitě chráněni proti nejnovějším hrozbám. Funkce FileRep vás upozorní na potenciálně nebezpečné soubory.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Kompletní antivir, antispam, anti-spyware, firewall
  • Bezpečné placení online
  • Okamžité aktualizace virové databáze
  • Ochrana před podvodnými emaily

Informace o aplikaci

Licence: Zkušební verze
Autor: AVAST Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.avast.com/cs-cz/index
Velikost souboru: 0,23 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 19.8.4793
Počet stažení: 1759
Publikováno: 29.03.2013
Poslední aktualizace: 2019-10-09 12:35:17
Zařazeno v kategoriích: Antispyware | Ostatní | Firewall a proxy | Bezpečnost na internetu | Internet a sítě | Antiviry | Antivirové programy | Utility a ostatní

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 1 krát

Značky

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
jaroslav vaňous
jaroslav vaňous

Vážení,měl jsem do dneška základní zabezpečení zdarma a dnes mně přišla nabídka aktualizace bez jakéhokoli upozornění že je placená,po aktualizaci mně to teprv upozornilo že nemám zaplaceno a že PS není chráněno.Jsem důchodce a musím počítat s každou korunkou,původní nastavení mně to vymazalo a už ho nenabízí jen placenou službu poraďte jak se vrátit k bezplatnému zabespečení.

25.05.16 22:57 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, program přes Ovládací panely - Programy a funkce odinstalujte, restartujte PC a znovu nainstalujte verzi, kterou jste měl předtím.

26.05.16 10:14 reagovat

Bohumil
Bohumil

Vážený pane,pokud PC trochu rozumíte,zkuste pomocí Ochrany systému zvolit bod obnovení před touto aktualizací(datum bude uvedeno) a tímto vrátíte původní stav PC do Vašeho stavu před aktualizací,hezký den.

29.05.16 08:58 reagovat

Poradna aplikace - avast! Internet Security

Do poradny

avast-internet-security: koupit Avast na jeden rok za 660 Kč

Dobrý den, mám zájem o Avast na jeden rok za částku 660 Kč. Mám internet. bankovnictví. Prosím o radu jak postupovat. Děkuji

urban jaromir 12.8.2013 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky
Nahoru