Aliens vs Predator 2 (Demo)
0 %

Druhová vyvražďovačka z pohledu první osoby

Aliens vs Predator 2 představuje pokračování hry Alien vs Predator, kde se proti sobě utkají 3 diametrálně odlišné rasy: Vetřelci (Xenomorphs), Predátoři a Lidé. Na rozdíl od prvního dílu, každá kampaň navazuje na další a navzájem se ovlivňují. Každá postava má své vlastní výhody, cíle či poslání. Děj se odehrává na Planetě LV 1201.

Predátor je rozený lovec mohutné postavy s dredy, který si lítá po vesmíru a loví všechno ostatní. Dá se říci, že lov je národní sport predátorů. K zabíjení využívají různé technologie, jako je plamzové dělo, zápěstní nože, kopí, sítě, rotující disky atd.. 

Vetřelec (Alien) je promakaný živočich ovládaný královnou, žijící většinou v koloniích. Jeho krev rozežírá vše, na co vyprskne. Je slizký, černý, má dlouhý kopinatý ocas a rychle se pohybuje, což využívá k boji.

Poslední je zástupce lidské rasy, který se vydal do vesmíru za poznáním a vůbec není připraven na události, které se odehrají. Až zde hráči pocítí tu pravou hororovou atmosféru, i když je Mariňák vybaven největším zbraňovým arzenálem.

Vy si můžete vybrat, za koho se rozhodnete bojovat, zda se vydáte cestou fyzické síly, zabijáckých instinktů nebo se budete držet lidí. Akce je dech-beroucí a pokud se chcete dozvědět něco víc o osudu lodi Nostromo, společnosti Weyland-Yutani, nebo o zmíněných rasách, vyzkoušejte si hru na vlastní kůži.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Postavy známé z filmů
  • Krvavé a vzrušující boje
  • Akce z pohledu první osoby
  • Temná atmosféra

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Monolith Productions
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.lith.com/
Velikost souboru: 165,84 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Mac
Verze: Demo
Počet stažení: 1468
Publikováno: 03.07.2014
Poslední aktualizace: 2014-07-02 14:39:47
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | Hororové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Aliens vs Predator 2

Nahoru