Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

A Magnetic Adventure

75 %

Logická hra s magnety

Hlavní roli v této hře hraje magnetická síla. Magnety jsou známy už dlouhou řadu let. Vypráví se historka o pastýři ovcí, který se asi před 4000 lety procházel oblastí severního Řecka zvanou Magnesia. Najednou se mu hřebíky, které měl zapíchnuté v botě, přichytly k tajemnému neznámému kameni. Ten byl později pojmenován jako magnetit.

Zřejmě nejde o skutečný objev magnetické síly, ale rozhodně jde o jedno z prvních zaznamenaných setkání s touto silou. Vědci i obyčejní lidem časem získali nové poznatky o magnetech a jejích účincích a dnes již máme poměrně spolehlivou teorii, která všechny tyto jevy popisuje. V této hře budete využívat všech fyzikálních zákonů týkajících se magnetů k tomu, abyste vyřešili spoustu hádanek.

Vaše mozkové buňky se rozhodně nudit nebudou. V 50 kolech budete různě přemísťovat magnety, přičemž na vás čeká spousta uzamknutých sejfů, pák a dalších mechanismů, které vám brání k tomu, abyste mohli získat kouzelný totem. Na něm závisí váš život, takže by bylo moudré se k němu dostat. Pokud se vám to povedete, tak můžete slavit, neboť jste úspěšně dokončili level.

Jedná se o inovativní logickou hru, která vyžaduje značnou míru nápaditosti, trpělivosti a budete u ní muset také uvažovat

A Magnetic AdventureVelké množství hádanekSpousta levelů

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Propracovaný fyzikální model
  • Spousta zapeklitých hádanek
  • 50 levelů
 

Verze 1.0 - 55,47 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zkušební verze
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.alawar.com/game/a-magnetic-adventure/
Velikost souboru: 55,47 MB
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: 1.0
Počet stažení: 451
Publikováno: 18.7.2013
Poslední aktualizace: 15.7.2013
Zařazeno v kategoriích: Logické hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  c 6 b 6 e 4  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)