Stáhněte si Age of Wonders 3 na Steamu zdarma

Čas od času se na Steamu rozhodnou tvůrci pustit své starší tituly do oběhu zdarma, aby tím zvýšili herní aktivitu a hru oživili. Tentokrát je k dispozici zdarma ke stažení třetí pokračování herní série Age of Wonders 3, které patří Triumph studiu a Paradoxu. Pokud tedy máte chuť tento víkend vyzkoušet něco nového, neváhejte a rozšiřte si knihovnu o tento oblíbený herní počin. Zároveň s tím získáte menší slevu v podobě 10% i na další hru Age of Wonders: Planetfall, která má datum vydání stanoveno na 6. srpna. AoW3 tak můžete brát jako osvěžení vašich strategických dovedností.

Komplexní fantasy strategie

Age of Wonders lll je sequel k předešlým částem oblíbené strategické série, který sází na fantasy svět, budování herního světa, RPG elementy a tahový přístup. Užijete si ho samozřejmě i v případě, že jste předešlé díly nehráli.

Age of Wonders III mapa

Celkově je ve hře 6 tříd - Sorcerer, Theocrat, Rogue, Warlord, Archdruid a Dreadnought. Každá z nich má svůj vlastní vývojový strom a je jen na vás, čemu se s nimi budete věnovat a který styl vám bude vyhovovat nejvíce. K tomu si připočtěte dalších šest herních ras - lidi, orky, elfy, trpaslíky, gobliny a drakoniany - a máte o komplexní strategickou seanci postaráno.

Co další ve hře dělat?

V první řadě můžete objevovat pestrý a obrovský svět s více než 50 lokalitami vhodnými na plenění nebo klidný přechod. Dále si neustále rozšiřujete pole působnosti svých usedlostí a k tomu používáte magii. Armádu si volíte podle sebe - hrdinů i zbraně - a následně bojujete proti druhým, nepřátelským frakcím. Čeká na vás sólo kampaň, kterou je možné hrát z pohledu obou znepřátelených stran, nebo se pustíte do multiplayerových bitev až pro 8 hráčů.


Age of Wonders 3 si zdarma stáhnete na tomto odkazu. Udělat tak můžete do 15. 7. Po uplynutí tohoto data bude hra opět zpoplatněna.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

227454 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

869569 přečteno

Doporučujeme

Nahoru