Eset Smart Security Business Edition

Původem slovenskou firmu ESET, která byla založena již v roce 1992, asi není třeba příliš představovat. Tento celosvětový producent bezpečnostního softwaru totiž rozhodně patří mezi značky, které mají uživatelé antivirových programů v paměti. Obecně jsou produkty firmy ESET na velmi dobré úrovni a není výjimkou, když se jim dostane nějakého toho ocenění. Jak je na tom ale jejich produkt Eset Smart Security Business Edition, tedy antivirus určený podnikatelům a firmám, o nutnosti jejich zabezpečení není nutno ani diskutovat?

Balíček Smart Security Business Editon, jak název napovídá je určen pro větší počet počítačů a zahrnuje v sobě nejen klasický antivirus, ale také antispyware, firewall a antispam. Jak je propagováno, měl by tento balíček ochránit kompletní počítačovou síť, a to před známými i neznámými hrozbami včetně spamu.

Nutno říci, že ESET své sliby opravdu drží, protože testy antivirů ukazují, že se drží na předních pozicích a často i na té nejvyšší, co se týče žebříčku úspěšnosti detekce všech škodlivých virů, spywaru apod. Jeho velkou předností je také velmi málo falešné detekce, takže Vás každou chvíli neotravuje, aby Vám ukázal, že něco opravdu dělá. Bohužel kvalita je zde vykoupena delší dobou skenování, která může u slabších počítačů způsobovat mírné výkonnostní problémy. U běžných kancelářských počítačů však průběh skenování nijak nepocítíe.

Co ještě Eset Smart Security Business Edition nabízí kromě ochrany?

Vlastnosti Eset Smart Security Business Edition jsou podobné, jako u jiných antivirů, které se chtějí propracovat nejen k jednotlivcům, ale i k firmám. I tak je pár výhod, které lze na tomto balíčku oproti konkurenci opravdu ocenit.

Zejména je to komplexnost celého systému, který Vám usnadní práci, protože nebudete muset instalovat zvlášť programy na každé hrozící nebezpečí. To je ještě vylepšeno centrálním systémem, díky kterému můžete zpravovat nejen všechny části programu Eset, ale i všechny počítače, které má chránit, z jednoho místa. Kromě samotné správy je takto umožněna i samotná instalace programu, jež se tím pádem stává daleko jednodušší.

Cena Eset Smart Security 4 Business Edition

 

Cena nejnovější verze Eset Smart Security 4 Business Edition se odvíjí od toho, na jak dlouho si program zakoupíte a kolik počítačů budete programem ochraňovat. Samozřejmě platí, že čím více počítačů budete chránit, tím levnější program pro jednotlivé stanice bude. Pokud tedy spadnete do kategorie 5-10 počítačů, počítejte s 1029 Kč za počítač (licence na jeden rok). Nad padesát počítačů je cena za ochranu jedné stanice pouze 699 Kč (licence na jeden rok).

Prodloužení licence je pak samozřejmě o něco levnější. Například o zmíněné skupiny 5-10 počítačů zaplatíte za prodloužení na jeden rok 720 Kč, na dva roky 1297 Kč a na tři roky 1749 Kč. Pro ostatní skupiny 11-24 počítačů a 25-49 počítačů jsou cenové nabídky zveřejněny na stránkách firmy ESET. Pozor si však dejte na to, že zde uvedené ceny i ceny ve zmíněném ceníku jsou bez DPH.

Pro méně než 5 počítačů

Firma ESET samozřejmě nabízí účinné řešení i pro méně než 5 počítačů. Tato ochrana však není zajištěna balíčkem z Business Edition, ale klasickým Eset Smart Security. Ten samozřejmě dosahuje podobně úspěšných výsledků jako Business Editon.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

452866 přečteno

Doporučujeme

Nahoru