Jak získat umělou inteligenci od Microsoftu přes Bing zdarma

Umělá inteligence zažívá obrovský rozmach a jinak tomu není ani v oblasti jazykových modelů. Nejnovější verze GPT-4 je již k dispozici všem uživatelům jako součást Bing Chatu. Novinka je podle portálu Windows Central k dispozici zcela zdarma, takže si nemusíte platit několik desítek dolarů měsíčně za ChatGPT Plus.

GPT-4 byl jen donedávna určen pro uživatele, kteří se zapsali do seznamu čekajících. Tento způsob sice stále platí a kdo chce, na pozvánky do jazykového modelu si počká, ale existuje i jiné řešení. Bez čekání. Microsoft uživatelům klade za úkol 2-3 podmínky, které je třeba splnit.

Chatovací umělá inteligence v PC zdarma přes Bing

První je používání prohlížeče Microsoft Edge, jehož nejnovější verze 111 má Bing Chat integrovaný přímo v sobě. Uživatelé si tak mohou dopřát prohlížení internetu spolu s umělou inteligencí GPT-4, což je podstatně větší zábava. Od zavedení GPT-4 přímo do prohlížeče stoupl počet uživatelů o statisíce, ba až miliony.

Druhou podmínkou je přihlášení se s vlastním účtem od Microsoftu, který většina uživatelů může mít například kvůli Windows nebo Outlooku. Pokud náhodou tento účet nemáte, registrace je rychlá a bezplatná. Třetí podmínka se týká uživatelů, kteří se zapsali na listinu čekajících.

Paradoxně, tato skupina si na Bing Chat bude muset počkat, až to Microsoft neschválí. Po vyzkoušení již víme, že tento proces trvá déle u těch žádostí, které byly vytvořeny mezi prvními, proto doporučujeme založit nový účet v Microsoftu a zažádat o Bing Chat znovu. Ten se poté otevře okamžitě při spuštění prohlížeče.

Jak získat GPT-4 v rámci Bing Chatu okamžitě a zdarma:

1. Přihlaste se pomocí účtu vytvořeného přes Microsoft na webu login.live.com, pokud již máte svůj vlastní, nebo si vytvořte účet nový.

2. Zamiřte na stránku bing.com/new a v dolní části klikněte na modré tlačítko Přidat se na seznam čekatelů.

3. Bude vám oznámeno, že jste na čekací listině. Zároveň se objeví nové modré tlačítko „Rychlejší přístup k nové službě Bing“, na které klikněte.

4. Následně se zobrazí okno, kde se nový Bing Chat představí is novým modrým tlačítkem "Chatovat" nebo "Chat now", na které klikněte.

5. Bing Chat můžete začít používat.

Bing s jazykovým modelem GPT-4 je k dispozici a můžete si užít konverzaci. Můžete mu například zadat, ať napíše krátkou básničku, vytvoří vám plán cvičení nebo pomůže při psaní.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 8 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Nahoru