Mé videa na TikToku mají 0 zhlédnutí. Jak tento problém řešit?

TikTok je hit posledních let na internetu. Je to mobilní aplikace a sociální síť vyvíjena čínskou společností ByteDance. Na krátké videa od 3 do 60 sekund, na které je aplikace navržena, jste na internetu určitě již narazili. Každí si může vytvořit vlastní obsah a zapojit se tak do humorných nebo zpěváckých videí na nejrůznější témata. Bandwagon prostě nezastaví nikdo. Pokud jste se dostali na tento článek, pravděpodobně jste aktivním uživatelem TikToku a máte problém. Přidali jste video a nemáte ani jedno zhlédnutí? Zde je pár rad, jak tomu předejít, resp. jak tuto situaci vyřešit.

Proč mají vaše videa 0 shlédnutí a jak to řešit?

Tento problém, kdy TikTok vaše videa nezaeviduje a vy na ně máte stále 0 shlédnutí, může být způsoben těmito faktory:

  • Sdílíte video, které není vaše.
  • TikTok má algoritmus na to, aby blokoval uživatele, kteří sdílejí videa jiných uživatelů.
  • Aplikace TikTok umí rozpoznat, kdy je video vytvořeno přes jiný video editor, než je ten výchozí v TikToku, a proto jej blokuje - tomu se lze vyhnout použitím přímo aplikace TikTok na nahrávání videí.
  • Vše se dá ale řešit a ověřit.

V čem je háček?

Jak jsem již zmiňoval výše, TikTok nemá rád, když jsou videa, které do služby nahráváte cizí, nebo jste je vytvořili prostřednictvím jiné aplikace na editování videí. Nejjednodušším řešením je proto použití přímo vestavěného nástroje pro nahrávání videí v TikToku.

Jak si ověřit, zda li vaše video získalo shlédnutí od jiných uživatelů?

Může se stát, že vaše předešlé videa měli například tisícky zobrazení, ale váš poslední příspěvek nezískal ani jedno. Dokonce nebyly započítány ani vaše přehrání videa, což je zvláštní, ale může se to stát. Zjistit, zda jste byli obětí krutého algoritmu, který vás nějakým způsobem blokuje, je poměrně jednoduché.

Nejdříve otevřete zprávy v TikToku a klikněte na tlačítko Sdílet (zobrazuje se ve třech tečkách). Následně zkuste video sdílet a pokud se ukáže zpráva "This video is under review and can not be shared right now", posvítil si na vás již zmíněný algoritmus. Musíte tak jít na domovskou stránku aplikace a kliknout na tlačítko "plus", nahrát video přímo v TikTok editoru, dále se ho snažit přidat a ověřit, zda se vám pod videem zobrazilo alespoň jedno zhlédnutí, které by mělo být právě to vaše.

Je pravděpodobné, že vaše video bude mít i po hodinách od zveřejnění méně shlédnutí, jako obvykle, ale aspoň jste se dostali zpod blokování algoritmem a do budoucna to vyřešíte tak, že budete sdílet videa vytvořené přímo v aplikaci.

 

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 6 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru