Nejlepší mapy pro Landwirtschafts Simulator 2013

Chcete-li si trochu okořenit své farmářské zážitky ze zdaleka nejlepšího simulátoru zemědělství, máte k tomu skvělou šanci prostřednictvím map, které šikovní fanoušci pro tuto hru vytvořili. Tyto mapy pak už nejsou pouhou plochou pro pole a budovy, ale mnohdy kopírují reálná místa, která jsou přeci jenom mnohem uvěřitelnější a příjemněji se v nich tráví čas. Dnes si představíme tři takové mapy, které vás rozhodně nezklamou.

TIP: Podívejte se i na další naše články o Farming/Landwirtshafts Simulatoru 2013.

Ještě než se z nových map budete těšit, mrkněte na náš návod, jak je do hry dostat:

Mapy stáhnete ve formátu ZIP. Podívejte se, jestli nejsou součástí ZIPu ještě další ZIPy. Pokud ano, tento archiv je třeba rozbalit. Obsahuje-li však ZIP už další typy souborů a složek, stačí tento ZIP umístit do složky Mods. Tu najdete v Dokument: My Games:Farming Simulator.

Riverside

Začneme zlehka. Tato mapa není ničím extra speciální, snad jen působí neuvěřitelně přirozeně a poctivě. Nejsou to žádné grafické orgie, ale ideální mapa pro klidné farmaření rozhodně. Zdobí ji několik nově modelovaných objektů, třeba most, nebo plot. Doporučujeme, pokud si chcete zahrát hezkou, realisticky vypadající mapu a nudí vás už základní nabídka ve hře.

RIVERSIDE STAHUJTE ZDE

Paradise

Paradise je taktéž realistická mapa, tedy alespoň pokud pamatujete JZD a pole, kam až dohlédneš bez jakýchkoliv předělů a překážek, prostě aby se dobře selo, sklízelo i oralo (a aby byla co nejvíc zdevastovaná příroda). Všechna negativa ale v této hře padají a zůstávají jen velká pole, která je radost obdělávat. Jasně, je to nuda, ale Paradise je prostě rájem pro hráče, kteří rádi snadněji přijdou k velkým penězům.

PARADISE STAHUJTE ZDE

Two Rivers

Do třetice tu máme opět realistickou mapu, ale asi byste to do ní na první pohled ani neřekli. Je totiž nádherná. Člověk se až diví, že může existovat tak hezké místo, které je zároveň turistickým rájem a zemědělsky využitelným pozemkem. Takové místo se nachází v Alpách, konkrétně v údolí řeky Salzach. Úroveň detailů a krása přírody jsou prostě bezkonkurenční, a jestli se chcete při práci i kochat, musíte Two Rivers mít.

TWO RIVERS STAHUJTE ZDE

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
david
david

super hra bavi mě a protovam pisu

09.04.16 17:42 reagovat

Sátra
Sátra

Poraďte Kde mohu najít "ManureMod" do 2013?

30.05.14 18:21 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, Manure Mod byl připraven pouze pro verzi 2011. Můžete ji vyzkoušet instalovat, ale sám asi víte, že módy většinou nejsou kompatibilní.

03.06.14 08:43 reagovat

Doporučujeme

Nahoru