Nejlepší videa roku 2013

Rok 2013 končí a je čas bilancování a hodnocení. Co takhle vybrat nejlepší vtipná, brutální, nebo jinak zajímavá videa, kterými žil celý svět, nebo alespoň naše malá zemička? Probrali jsme se za vás tunami letošních videí na portálu Youtube, abychom vám přinesli jen ta nejlepší v několika kategoriích. A i když nejde o Oskary, tyhle videjka vás pobaví nesrovnatelně víc.

Fail

Tady je to snadné a to díky videu od Failarmy z minulého týdne. Více než půl hodiny kvalitních záběrů, ze kterých se vám bude chtít zvracet, omdlít i puknout smíchy zároveň. Jde o kompilaci vůbec toho nejlepšího, co se za loňský rok dá sehnat (a publikovat), takže si tu půlhodinku rozhodně vyhraďte. Mimo jiné také objevíte asi 100 věci, které byste v životě rozhodně neměli zkoušet, pokud nechcete přijít o zdraví, či život. A to i přesto, že Failarmy ručí za to, že se ve výsledku nikomu nic vážného nestalo.

Pokud se chcete smát pouze osobám ženského pohlaví, Failarmy pro vás má také něco neodolatelného. Spousta mladších, starších, šílených, nebo pouze smolařských dívek a žen (mnohdy v plavkách) čeká jen na nás a další miliony milovníků přízemního humoru.

Win

Najít kompilaci povedených kousků je o poznání složitější. Důvodů je několik – bláznů, nešiků a smolařů je na světě podstatně více, než lidí, kteří umí opravdu něco výjimečného, čemu bychom se rádi zasmáli ve videu a také se lidé raději podívají na lidské neštěstí, než štěstí. Mnohokrát jsou tato takzvaná Win videa pouze součástí kompilace společně s „faily“. Vybrali jsme pro vás listopadovou kompilaci od YDFV.

Chuck

Van Dammův trik mezi dvěma Volvy byl rozhodně inspirující, ale jako vždy, Chuck Norris zadupává svou konkurenci do země a předhání ji o pár světelných let. Byť má o pár desítek milionů zhlédnutí méně, alespoň vám popřeje i hezké Vánoce a šťastný Nový rok.

Zvířátka

Bez zvířátek by to na Youtube rozhodně nešlo. Zatímco faily se ve velké míře opakují, zásoba zvířátek a jejich vtipných videí je naprosto nevyčerpatelná, proto to berte jen jako ochutnávku, skrz kterou se můžete proklikat k hodinám a hodinám další zábavy.

Kočky

Prosincová kompilace koček je nejenom vtipná, ale také poučná. Uvidíte, že kočka se nebojí vody, ani krokodýla a že lov tlustých městských holubů není ani pro domácí číču žádný problém.

Psi

Youtube vládnou jednoznačně kočky, pravděpodobně díky svému vysokému počtu životů, který jim propůjčuje až nezdravou porci sebevědomí a špatných nápadů. Přesto je i se psy občas legrace, jako na následujícím videu, kde je terčem jedna z vlastností psů, kteří se svým chováním zároveň přiznávají ke špatným skutkům a jedním dechem se tváří tak nešťastně a roztomile, že se na ně snad ani nejde zlobit.

Všehochuť

Trochu rozmanitosti taky neuškodí. V této kompilaci najdete roztomilá mláďátka různých zvířat.

Z domácí produkce

Některá videa mají pro nás z ČR specifické kouzlo, byť nejsou třeba celosvětově oblíbená. Pár památných se objevilo i v roce 2013, takže jdeme na to.

Hertlova paráda

Tak určitě, tenhle gól tu chybět nesmí. Jedna z mála památných chvil roku 2013, které se zlatým písmem nezapíší pouze do historie českého sportu, ale které obletěly celý (hokejový) svět.

Premiérovi se nechce cestovat

Tady raději bez komentáře, aneb cestování do vzdálených zemí není pro každého takovým lákadlem, jak by se mohlo zdát, obzvláště když jde o pohřeb.

Prezident

Další video, které potěší hlavně všechny lidi, kteří už se politikou nechtějí ani trápit, ale raději se jí jenom smát.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Josef Kratky .
Josef Kratky .

tak je to otřesny -měli byste ho nosit na marech ,jako za starych času nosili krale .potom by nebyla potřeba chytajici ochranka .ale mohlo by se stat že by mohl taky vypadnout .a to by byl už maler .

04.01.14 17:04 reagovat

Doporučujeme

Nahoru