Novinka Industria se odhaluje v prvním traileru

Už na první pohled je zřejmé, že Industria si bere hodně od vývojářů ze stáje Valve. Inspiraci čerpá v titulech Half-Life i Portal 2 a ukazuje se v prvním traileru. Víme, že půjde o atmosférickou střílečku, která svůj příběh zasadí do Berlína, konkrétně do data 9. 11. 1989 a poté.

Německá indie vývojářská společnost Bleakmill svou nejnovější hru, na níž stále pracuje, postavila v steampunkové duchu, přidala špetku mysteriózní a to vše zasadila do FPS žánru. Kolem 4-5 hodin herního času je docela málo, ale na druhé straně jde o indie hru, která bude dostupná za poměrně nízkou cenu. Její vydání je naplánováno na blíže nespecifikovaný datum v roce 2021.

Přiblížíme si i příběh, který se bude točit kolem Waltera - muže, který zmizel ve výzkumném středisku ve východním Berlíně. Zanechá po sobě jednu zprávu, kterou ale objevíte pozdě a musíte se vydat po jeho stopách. Podíváte se do laboratoře, seznámíte se s podivnými aktivitami a postupně si budete skládat části skládačky z nacházení útržků dokumentů a poslechu různých teorií. Mrazivá atmosféra, ne? Jinak, už vidíte tu podobnost s hrami Half-Life a Portal? Podívejte se na první trailer níže a přesvědčte se sami.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru