Nový Mortal Kombat 1 bude restartem série. Přinese nový soubojový systém i fatality

Snad nejznámější bojovou sérii Mortal Kombat čeká tvrdý restart. Namísto 12. pokračování tak dostaneme již letos na podzim Mortal Kombat 1, který přinese známé postavy, ale v přepracovaném podání.

Vrátí se Scorpion, Sub-Zero či Raiden, jakož i mnozí další bojovníci a bojovnice, aby sérii nakopli novým směrem. S informací o novém začátku přichází i ochutnávka k prvnímu dílu, jakož i základní informace o tom, jakým směrem chtějí vývojáři hru poslat.

Kdy vyjde nový Mortal Kombat 1?

Nový Mortal Kombat 1 vyjde 19. září letošního roku, což již dříve potvrdil autor série Ed Boon. Kromě zmíněných bojovníků na nás čekají i ikonické postavy jako Johnny Cage, Shang Tsung, Kung Lao i Kitana a Mileena.

Pojmenování hry Mortal Kombat 1 by mohlo svádět k myšlenkám, že půjde o remaster původního dílu z roku 1992. Tvůrci nám ale připraví novou éru, což se projeví na novém bojovém systému, dosud neviděných módech a řada dojde i na kultovní fatality ukončení. I díky nim si zamilovalo sérii tolik hráčům po celém světě a brzy bychom měli dostat zbrusu nové zpracování klasického „finish him“.

Svou přítomností nás potěší i Kameo Fighters. Půjde o postavy, které nám budou v bojích pomáhat přímo, takže se můžeme těšit na jakési bitvy v tandemu.

Na jakých platformách si zahrajeme Mortal Kombat 1?

Mortal Kombat 1 bude k dispozici ve verzích pro PC i konzole PlayStation 5, Xbox Series a Switch. A pokud patříte k předplatitelům online služeb na PlayStation či Xboxu, získáte předběžný přístup do srpnové betaverze.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru