Nový PC launcher od Rockstaru nabízí GTA: San Andreas zdarma

Úspěšné vývojářské a vydavatelské studio Rockstar do světa vypouští svůj vlastní PC launcher. Rozšiřuje tak svou dosavadní aplikaci Social Club a vytváří přehledné herní prostředí, kde se postupně seskupí všechny jejich vydané tituly. K tomu už můžeme počítat i s obchodem, ve kterém lze jednotlivé hry zakoupit. Jak už bývá pravidlem, i zde se počítá s automatickými aktualizacemi zakoupeného obsahu - updaty a patche her. Stejně tak je samozřejmostí ukládání na cloud a synchronizace.

Aby tvůrci hráče nalákali a PC launcher si stáhli, nabízejí po omezenou dobu ke stažení Grand Theft Auto: San Andreas zcela zdarma! Stačí se tak registrovat a uložit si hru do knihovny na svůj účet. Ta vám pak zůstane už nastálo. Po přihlášení do účtu se launcher zeptá, zda chcete oskenovat počítač a případné předem nainstalované tituly od Rockstaru převést přímo do aplikace. Totéž platí i pro všechny uložené průchody hrami.

Aktuálně je v obchodě k dispozici 7 titulů: Grand Theft Auto lll, Grand Theft Auto: Vice City, nejnovější GTA 5, již zmíněné GTA: San Andreas, Max Payne 3, L.A. Noire a Bully: Scholarship Edition. Do budoucna se očekává přidání i dalších titulů, o Red Dead Redemption 1 a 2 se zatím neví.

Rockstar PC launcher ke stažení zdarma

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru