Oblíbený editor videí LumaFusion ke stažení také pro Androidy. Konečně!

Oblíbená aplikace LumaFusion pro editování videí je konečně dostupná i na Androidech. Donedávna byla exkluzivitou systémů iOS, ale to se mění s aktuálním vydáním LumaFusion: Pro Video Editing. Aplikaci si nově pořídíte za menší poplatek 20 €.

Vývojáři z LumaTouch se rozhodli zpřístupnit aplikaci také na operačních systémech Android. Aktuálně se LumaFushion nachází v beta testování, do kterého se může zapojit každý, kdo si za aplikaci zaplatí. Výhodou pro uživatele je, že aplikace je nyní za 2/3 ceny, jelikož po plnohodnotném spuštění bude stát o deset euro více.

Co můžeme od aplikace očekávat?

S Android verzí stále ve vývoji, tvůrci se snaží přinést všechny oblíbené funkce z původní iOS verze. S největší pravděpodobností se tak můžeme těšit na standardní škály barev, personalizaci barev, podporu souborů v různých rozlišeních od 18 do 240 fps. Skvělou novinkou je také dostupnost aplikace pro ChromeOS, která přijde v příštích týdnech až měsících.

iOS verze je oblíbená i proto, že se do finálního videa lze vložit až 12 zvukových klipů, z toho 6 spolu s vizuálním klipem. Tato limitace pak čeká i na majitele Android chytrých telefonů, kde bude vše záviset na výkonu mobilního zařízení.

Pokud tedy máte o aplikaci zájem, neváhejte a zapojte se do beta testování. Sice možná narazíte na chyby, ale ty se budou postupně odstraňovat a navíc: při spuštění plnohodnotné verze vám aplikace zůstane a nemusíte nic doplácet.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru