The Outer Worlds se přesouvá na Steam

Vynikající ARPG hra The Outer Worlds od vývojářů z Obsidian Entertainment míří na Steam. Celý rok byl titul exkluzivním obsahem na Epic Games Store, což se ale nyní končí a ti hráči, kteří nemají službu Epic Games rádi, si mohou konečně přidat TOW do své Steam knihovny.

Steam hráči mohou jásat

Hra je mimořádně oblíbená napříč všemi platformami - PS4, Xbox One, PC - a již brzy, konkrétně 23. října bude k dispozici na Steamu. Vyjde v pátek a hráči tak mohou celý víkend testovat hru, kterou dosud z nějakého důvodu nehráli.

Hráči se do děje zapojují z pohledu první osoby, přičemž je možné vytvořit si vlastní postavu. Dále si odemknou vesmírnou loď, která bude sloužit jako domov, resp. centrální základna. Nechybí NPC postavy, které hráčům pomáhají v postupu příběhem a misemi. Každá postava má jiné schopnosti a dají se pěkně kombinovat. Různé skvělé a zábavné zbraně, sbírání zkušeností nebo zpomalení času jsou hlavními stavebními kameny hry.

The Outer Worlds vyšlo loni v říjnu na PS4, Xbox One a PC - na poslední jmenované platformě jako exkluzivita pro Epic Games Store. První DLC hry se jmenuje Peril on Gorgon.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

862817 přečteno
Nahoru