Všechny chybové hlášky ve hře Diablo 4, jejich význam a jak je řešit

Dlouho očekávané RPG roku je konečně tady a kromě skvělé hratelnosti si s sebou přináší i různou chybovost. Řeč je samozřejmě o novince Diablo 4, které hráčům přináší jeden z nejlepších žánrových zážitků nejen letos.

Pokud jste i vy nadšenými hráči, pak jste se pravděpodobně nevyhnuli jednomu z chybových kódů. Tyto „error codes“ v Diablo 4 mají různý význam a zatímco některé znamenají chybovost serverů, se kterou nic neuděláte, jiné můžete chytře vyřešit. Co znamenají jednotlivé errory ve hře Diablo 4 a jak řešit vzniklé problémy?

Diablo 4 chybové hlášky a jak problémy řešit:

V seznamu níže si můžete prohlédnout všechny chybové hlášky ve hře Diablo 4, což znamenají i jak je řešit (je-li to možné):

 • Network Disconnect – jedna z nejčastějších chybových hlášek, kterou uvidíte v případě, že jsou servery přeplněné. Sami ji nijak nevyřešíte, je třeba jen počkat a po chvíli se přihlásit znovu.
 • Error 1910 – málo častá chyba, o které se moc neví a hráče příliš nezatěžuje problematičností. Pravděpodobně se jedná o chybu serveru.
 • Error 34202 – vyjadřuje problém se stabilitou serveru. Pokud se v hlášce objeví problém s hráčovým připojením k internetu, je třeba zavřít hru a znovu ji spustit.
 • Error 34203 – hláška zobrazující se při přihlašování do hry. Pravděpodobně jde o problém spojený s Battle.Net účtem a řešením je spouštět hru opakovaně a chvíli počkat. Problém se během pár minut vyřeší.
 • Error 315306 – jedná se o chybu platné licence (Valid Licence Error). Tato chybová hláška se zobrazí v momentě, kdy selže ověření přihlášení. Vyřešíte to opětovným přihlášením.
 • Error 316005 – vytvořili jste si příliš mnoho postav? Pokud se vám zobrazí tento chybový kód, došlo vám na účtu místo pro nové postavy a chcete-li si vytvořit novou, musíte jednu ze starších postav vymazat.

 • Error 316719 – chyba se objevuje při různých vašich aktivitách – vytváření nové postavy, spouštění hry – a souvisí s problémy se serverem. Pokud se ve zprávě zobrazuje informace o internetovém připojení (internet conenction problem), vypněte hru, znovu ji otevřete a je to. Hláška se zobrazí iv případě odhlášení ze sítě (Network Disconnect error).
 • Error 300202 – opět jde o čas, kdy je ve hře mnoho hráčů a servery nestíhají. Stačí, když se znovu přihlásíte do pořadníku, nebo znovu otevřete hru.
 • Error 300008 - chyba časového limitu požadavku. Problém lze vyřešit vypnutím hry i Battle.Netu a znovuotevřením.
 • Error 395002 – při tomto problému se zobrazí hláška, která v překladu znamená „Vaše účet je momentálně zablokováno. Počkejte prosím několik minut a zkuste to znovu.“ A řešení? Zkuste se přihlásit do hry o pár minut později a problém by měl zmizet.
 • Error 396022 – problémy s odezvou serveru, které se zobrazí při velkém návalu hráčů nebo nestabilnosti serveru. Při tomto problému vypněte a zapněte hru.
 • Error 401003 – chybová hláška, která se může zobrazit při znovuotevření hry Diablo 4 po problémech s připojením. Vyřešíte to restartováním hry.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru