Aktualita: Zanechte video zprávu přes Skype

Už brzy Microsoft do Skype zavede novou funkci, která dovolí uživatelům nahrávat video zprávy, které si volaný kontakt přehraje, až se znovu připojí, nebo až skončí stávající hovor. Půjde o funkci nasazenou na všech platformách, v dubnu by se měla dostat i do osobních počítačů. Prozatím je novinka v testovací fázi, kdy jsou potřebné updaty přístupné jen v některých státech světa.

Až bude funkce plně v provozu, rozhodně půjde o zajímavé a vítané rozšíření možností, jak kontaktovat momentálně nedostupné osoby.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Jan
Jan

stratil se mi Skype,starý mi šel perfektně co stím nemohu ho nainstalovat,moc Vam za to díky!

22.03.19 16:17 reagovat

helena
helena

muzete mi poradit kdyz jsem si nainstalovala noívou verzi skype tak kdyz mi nekdo vola tak to nezvoni ale hned je prepojeny na moji kameru i kdyz ten hovor nevezmu tak se dostane do meho obyvaju kdo chce muzete mi poradit co mam spatne Dekuji

09.12.18 17:35 reagovat

evelyn
evelyn

Prosím pěkně,ztratil se mi skype a ted mi nejde naštelovat,mořím se stím už celý den co mám dělat,aby se mi neztratily kontakty.děkuji předem

27.05.13 22:48 reagovat

Jakub
Jakub (administrátor)

Dobrý den, o své kontakty se bát nemusíte, ty se vám synchronizují s účtem, který je zazálohovaný online. Takže stačí Skype přeinstalovat.

28.05.13 09:46 reagovat

jozefkoky
jozefkoky

Je to svele

24.02.13 12:18 reagovat

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

225463 přečteno

Doporučujeme

Nahoru