Dungeon Hunter 4 (mobilní)
0 %

RPG fantasy bojovka ve stylu Diabla

Ve hře Dungeon Hunter 4 budete čelit rase démonů, která měla být už dávno vyhubena. Nestalo se tak a vydáváte se tak na dlouhou a náročnou cestu, abyste našli vaše království Valenthia. Čeká na vás spousta soubojů s různými příšerami v krásné grafice, která nemá ve světě mobilních RPG obdoby. Herní zážitek se velmi podobá legendární hře Diablo

Na začátku si vyberete jedno ze čtyř povolání, ať už na blízko, nebo na dálku a na svých toulkách budete za zabíjení nepřátel získávat zkušenosti, vylepšovat si skilly a loot padlých. Kromě singleplayeru je připraven i multiplayer, kde si můžete zahrát s kamarády v arénách, nebo ukázat zručnost v PVP módu či týmovém deathmatchi. 

Velkou nevýhodou však je, i když je hra zdarma, množství minipoplatků ve hře, bez kterých nebudete v multiplayeru nebo na svých misích jednoduše schopen držet krok. Rovněž si neužijí ani hráči na krátké tratě, protože je k dispozici málo checkpointů, takže musíte při jedné herní seanci strávit více času. 

Když vám však tyto věci nevadí, rozhodně se pobavíte s úžasnými souboji a skvělými herními mechanismy od Gameloftu na dlouhé hodiny.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • 4 druhy povolání
  • Single i multiplayer
  • Herní koncept podle Diabla
  • Mikrotransakcie ve hře

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Gameloft
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1898
Publikováno: 01.11.2014
Poslední aktualizace: 2014-10-08 09:54:31
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Dungeon Hunter 4 (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru