Galaxy Trucker (mobilní)
0 %

Úžasná desková hra z vesmírného prostředí

Galaxy Trucker se jeho tvůrci po úspěchu jako stolní hry rozhodli převést i na mobilní platformy a to ve velké parádě. Skvělá desková hra od českých tvůrců, konkrétně od Vladimíra Chvátila, pohltí nejednoho hráče svou propracovaností, vesmírným prostředím a vlastně každým jedním aspektem hry.

Základem je postavit co nejlepší loď skládáním jejích částí, to znamená motorů, křídel, zbraní apod. Na hráče je připraveno množství hodin zábavy, přičemž bude objevovat zákoutí vesmíru, nové galaxie, planety či rasy. Při singleplayeru a konkrétních misích si hraním odemknete lepší lodě nebo hezčí designy. V celé hře na vás čeká neuvěřitelných 80 achievementů, které je možné získat hraním.

Pokud jste ve hře nový, sáhněte po tutoriálu, který není příliš dlouhý a přitom vás naučí vše podstatné o mechanice hry. Hrát samozřejmě můžete i online proti jiným reálným hráčům. Buď si vyhledáte rychlou hru, nebo si můžete nastavit požadované parametry. Pokud se vám omrzí obě možnosti, stále je zde umělá inteligence, která prověří vaše schopnosti v celkem 12 úrovních.

Po zakoupení hry už neplatíte vůbec nic, takže se nemusíte obávat, že by někdo měl výhodu jen proto, že investoval více peněz.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Budování vesmírné lodi
  • Objevování vesmíru
  • Mnoho achievementů a misí
  • Online multiplayer
  • Čeští tvůrci

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Czech Games Edition
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.galaxytrucker.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone - Pocket / iPad
Počet stažení: 1830
Publikováno: 25.01.2015
Poslední aktualizace: 2015-01-22 00:42:04
Zařazeno v kategoriích: Strategie (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní) | Hry (mobilní) | Aplikace pro mobilní telefony a tablety

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Galaxy Trucker (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

858216 přečteno
Nahoru