EPOCH.2 (mobilní)
0 %

Náročná robotická akční hra

Akční hry se v rámci mobilních platforem těší čím dál více většímu zájmu a to zaslouženě. Množství mobilní akční produkce lze totiž srovnávat s velkými počítačovými hrami. Co se pak týče grafické kvality, vyrovná se i některým AAA hrám. Ovšem počítejte s tím, že bez pořádného herního nástroje (iPhone 4S a výše), si jednoduše nezahrajete.

EPOCH.2 je pokračováním prvního dílu, ve kterém se stejnojmenný robot snažil rozluštit historii a hlavně příčinu pádu planety a její populace. Tyto informace mu pomohli se zjištěním jména osoby, kterou je třeba ochránit. Tou je samotná princezna Amelia. Ve druhém díle ji tak hráči musí nalézt a hlavně ochránit před jakýmkoli nebezpečím.

Hra je založena na akčních soubojích, ve kterých velkou roli hraje schopnost takticky uvažovat a rychle reagovat na aktuální situaci na bojišti. Hráči mají k dispozici hned několik zbraní a bojových nástrojů. Základ tvoří rotační kulomet umístěný jako součást pravé ruky. Levá obsluhuje granáty a na zádech má hlavní hrdina připevněnu rampu s několika raketami. Dále ještě může využít několika taktických možností – rychlý přesun, skrytí za překážkou nebo zpomalení času.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělé grafické prostředí
  • Výjimečné ovládání
  • Vysoké herní tempo
  • Zajímavé zbraně

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Uppercut Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.uppercut-games.com/2013/07/epoch-2/
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 843
Publikováno: 27.11.2013
Poslední aktualizace: 2013-11-25 17:20:52
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Adventury a RPG (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - EPOCH.2 (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru