Zombie Tsunami (mobilní)
0 %

Arkádová skákačka se zombíky

Zombie Tsunami je především obrovsky zábavná mobilní hra, která po hráči vyžaduje pouze dobrý postřeh. V této zombie mobilní zábavě hráč nestojí na straně přeživších – tedy lidí, kterým zůstal dar přemýšlet, ale staví se na stranu zelených monster. Začíná jako jediný zástupce svého druhu a postupně musí nakazit další a další obyvatele města. Ti se k němu okamžitě přidávají a vytvářejí tak obrovský chuchvalec nemrtvých. Těm se do cesty staví množství překážek – praskliny v zemi, zaparkovaná nebo jedoucí auta, tanky a mnoho dalšího. U každé překážky se musí hráč pomocí zobrazeného štítku rozhodnout, jestli ji přeskočí, nebo má ve svém chumlu dostatek zombie, aby si s ní poradil. Postupně tak dokáže zpracovat nejen auto, ale i tank nebo vrtulník.

Hra Zombie Tsunami disponuje nejen skvělým ovládáním, vtipnými animacemi a rychlým tempem, ale nabízí i množství bonusů a speciálních vlastností. Hráči tak mohou postupně vylepšovat dovednosti svých zelených svěřenců a proměnit je pak v nezničitelné quarterbacky, mrštné ninji nebo je posadit na vrcholek mohutné tsunami vlny.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Obrovská návykovost
  • Skvělá hratelnost
  • Vtipné animace
  • Zajímavý schopnosti a bonusy

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Mobigame
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.mobigame.net/
Operační systém: iOS /Android /windows
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2836
Publikováno: 12.05.2014
Poslední aktualizace: 2014-05-12 18:47:18
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Akční a arkády (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Zombie Tsunami (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru