Moises (mobilní)
0 %

Staňte se lepším hudebníkem a zvýrazněte nebo potlačte nástroje ve skladbách

Aplikaci Moises používají i ti nejlepší hudebníci na světě. Jde totiž o skvělý nástroj, který vám pomůže dostat se do morku kosti písním od základů. Jejím hlavním úkolem je oddělit jednotlivé nástroje od sebe, takže vy si pak pohodlně pustíte pouze vokály, kytarové části, bicí, elektroniku apod.

Obrovskou výhodou je, že si můžete do aplikace Moises nahrát jakékoliv skladby z mobilu. Podporovány jsou všechny známé formáty audia: MP3, AAC3, FLAC, AIFF, WAV, OGG, WMA, AAC i videa: MP4, M4A, MPEG, FLV, MKV, WebM a další. Jednoduché prostředí, jednoduché přidání skladby a ještě jednodušší práce s jednotlivými písněmi.

Samozřejmě, že si můžete některé části zvýraznit více, některé méně a při učení skladeb se hodí i změna tempa písně, ať už zrychlení nebo zpomalení. Mezi další vlastnosti aplikace patří změna tóniny, remixování hudebních nástrojů, metronom, extrakce nebo odstranění vokálů ze skladeb. Moises se hodí pro producenty, samouky, instrumentalistů, karaoke, DJ a různých jiných vystupujících.

Celý postup aplikace Moises se skládá ze čtyř kroků: Upload nebo import songu a URL adresy z internetu; Filtrování hudebních nástrojů a vokálů; Použití hudebního mixéru; Stažení výsledku. Skladby se dají sdílet i online a nechybí podpora cloudových úložišť nebo synchronizace. Aplikace je zdarma, ale neplatící uživatelé mají limitované možnosti používání.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Filtrování hudebních nástrojů
  • Odstranění vokálů ze skladeb
  • Jednoduchý upload písní
  • Podpora cloudových úložišť
  • Zrychlení nebo zpomalení tempa
  • Změna tóniny
  • Intuitivní prostředí

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Moises Systems
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://moises.ai/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 323
Publikováno: 31.01.2021
Poslední aktualizace: 2021-01-31 21:45:47
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hudba (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Moises (mobilní)

Nahoru