Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

MAPS.ME (mobilní)

95 %

Jedny z nejlepších offline map do mobilu

Pokud ji neznáte, seznamte se s jednou z nejlepších cestovatelských aplikací, přesněji mapami - MAPS.ME. Jde o skvělé offline mapy, které spustíte prakticky kdekoliv a to bez potřeby internetu. Aplikaci využijete v rodném městě, ale hlavně na cestách, protože je pokryto 345 zemí a ostrovů po celém světě. Plná verze aplikace je již delší dobu zdarma a je tak dostupná pro všechny.

S MAPS.ME dostanete jednoduše více, než při konkurenci. Mapy obsahují obrovské množství zájmových bodů jako jsou restaurace, benzinové pumpy, turistické destinace apod. Data na mapě jsou vždy aktuální a každý den je přidávají uživatelé z celého světa. Při cestách do zahraničí nejsou potřeba žádné poplatky za roaming. Velikost jednotlivých map je kupodivu velmi malá, čímž se výrazně šetří místo v mobilu.

MAPS.ME dokáže nasměrovat z jednoho místa na druhé, dovolí vám vytvořit si záložky, následně je exportovat / importovat do a z jiných map a také je možné sdílet místa (připínáček z jakéhokoli místa odešlete v emailu či SMS). Pokud máte zapnutý režim automatického sledování, mapa se sama zorientuje podle směru vašeho pohybu.

MAPS.ME (mobilní)Nej aplikace roku 2014Miliony zájmových bodů

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Offline vyhledávání
  • Malá velikost map
  • Množství zájmových bodů
  • Pravidelné aktualizace
  • Obrovské množství užitečných funkcí
  • Automatické zorientování se v terénu
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://maps.me/en/home
Operační systém: Android, iOS
Počet stažení: 837
Publikováno: 26.5.2015
Poslední aktualizace: 25.5.2015
Zařazeno v kategoriích: Mapy (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f 2 b 4 7 2  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)