Candy Crush Soda Saga (mobilní)
0 %

Další šílená sága od známých tvůrců

Za mobilní hrou Candy Crush Saga stojí vývojářské studio King, které si pro hráče připravilo další díl oblíbené postřehové zábavy. Téma je nad slunce jasné – Soda. Ostatně anglický výraz pro sladké limonády je zasazen přímo do názvu hry: Candy Crush Soda Saga.

Hráči klasické verze hry se brzy zorientují v mírně předělaném rozhraní, ostatním to bude trvat pouze o chvíli déle. Oba tábory však dozajista překvapí spousta nových bonusů a netradičních vychytávek. V každém z kol totiž na hráče čeká hned několik speciálních příležitostí, jak vylepšit svoje skóre. Jedním ze způsobů je osvobození zamrzlého gumového medvídka. Dalším může být výměna zobrazených předmětů za láhev sody apod.

Princip hry Candy Crush Soda Saga je stejný jako u většiny „Spoj 3“ her – v rámci předem určeného času musí hráč pomocí výměny pozic na herním poli dostat do řady vždy alespoň tři stejné prvky. Tehdy dojde k jejich odebrání a nahrazení dalšími.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Sodalicious
  • Tradiční sladké téma
  • Podařené ovládání
  • Bonus v podobě medvídků

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: King
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://candycrushsodasaga.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1484
Publikováno: 21.11.2014
Poslední aktualizace: 2014-11-20 16:13:47
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Dětské hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Candy Crush Soda Saga (mobilní)

Do poradny

candy-crush-soda-saga-mobilni: Candy crush

Nejde mi nainstalovat candy crush saga píše to tato verze není kompatibilní s vaším zařízením, provedl sem tovární nastavení, před tím šla nainstalovat

Jirka 29.7.2016 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru