Clear (mobilní)
0 %

Povedená To-Do aplikace

Organizace jednotlivých úkolů může být pro mnohé z nás velmi náročná. Není to vůbec lehké, protože je život plný překvapujících okamžiků a nikdy nevíte, co se může stát. Přesto si však můžete zachovat řád v tom, co musíte nebo chcete udělat a tato aplikace vám s tímto nesnadným úkolem pomůže.

Do svého mobilního zařízení si kdykoliv můžete uložit seznam úkolů. Říká se, že nezáleží na tom, kolik máte práce, ale důležitá je organizace. Nyní budete rychle vědět, co a kdy máte udělat. Aplikace se od svých konkurentů liší hlavně tím, že nabízí velmi moderní uživatelské rozhraní a inovativní ovládání.

Bez problému si vytvoříte jakýkoliv seznam. Nemusí jít jen o pracovní záležitosti, ale také budete schopni sestavit lístek k nákupu. K jednotlivým položkám lze přidat poznámky, do kterých můžete vložit také telefonní čísla.

Mezi další populární využití aplikace Clear patří tvorba seznamu filmů nebo knih. Jde o velmi užitečnou a moderní aplikaci, která do vašeho života přinese řád a organizovanost. Stáhněte si ji i vy. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Tvorba seznamu úkolů
  • Moderní uživatelské rozhraní
  • Inovativní ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Realmac Software
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.realmacsoftware.com/clear
Operační systém: iOS
Verze: iPhone, iPad
Počet stažení: 773
Publikováno: 02.08.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-26 14:25:46
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Nástroje (mobilní) | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Clear (mobilní)

Nahoru