Ace Fishing: Wild Catch (mobilní)
0 %

Akční a realistické 3D rybaření

Rybaření je převážně o hodinách čekání, ticha a klidu. To však neplatí ve hře Ace Fishing: Wild Catch, kde se ihned vrhnete za těmi nejlepšími úlovky. Vývojáři se maximálně zaměřili na grafickou stránku a realističnost hry a výsledek je opravdu úžasný. Propracovaná vodní hladina a vlnění do nejmenšího detailu, pohyby ryb, detaily - to vše je maximálně doladěné. Do zápasení s rybami se dostanete prakticky okamžitě a během své rybářské kariéry se podíváte na všechny možné destinace (exotické oblasti, chladné moře, laguny a pod.). Vůbec se nemusíte starat o hledání nových destinací, budete se po nich posouvat automaticky. 

Ovládání je vyřešeno velmi jednoduše. Klepněte na ikonu ve středu a hoďte návnadu, držte, když jste něco chytili, začněte si úlovek přitahovat apod. Kromě obrovského množství různých druhů ryb máte k dispozici i rozmanité rybářské pomůcky. Ryby můžete hned prodat, nebo je vychovat, aby dorostly co nejvíce a následně dostat větší finanční obnos. 

Hrou budete procházet v svižném tempu, během kterého budete levelovat, abyste si mohli koupit lepší vybavení nebo si vylepšit to staré. Hra je zdarma a ve hře jsou možné nákupy, které však vůbec neobtěžují a plnou hratelnost dosáhnete i bez nich. Nicméně, některé zakoupené předměty jsou jen dočasné, takže nevydrží věčně. S Ace Fising: Wild Catch si užijete pořádnou dávku rybaření.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Realistická 3D grafika a úžasné modely ryb
  • Propracovaný model pohybu
  • Objevování nových rybářských lokalit
  • Tabulky s nejlepšími rybáři

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Com2uS USA
Potřeba instalace: ano
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 1841
Publikováno: 08.11.2014
Poslední aktualizace: 2014-10-22 15:07:27
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Sportovní hry (mobilní) | Simulátory (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Ace Fishing: Wild Catch (mobilní)

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru