Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Duolingo (mobilní)

94 %

Skvělá aplikace pro studium cizích jazyků

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Proč se tedy nenaučit nějaký další?

Po přihlášení ke službě Duolingo si jednoduše vyberete, který jazyk se chcete naučit a který již umíte. Můžete si vybírat z 6 různých řečí, mezi které patří angličtina, španělština, francouzština, němčina, portugalština a italština. Hned poté můžete přejít ke studiu. To vše zcela zdarma.

První lekce se vás budou snažit naučit nové slovní zásobě. V jazyce, který už znáte, vám bude předepsáno slovíčko. K němu budou zobrazeny 4 možnosti překladu s obrazovým doprovodem. Vy musíte vybrat tu správnou. Pokud se vám to nepovede, ztratíte život a jestliže se vám podaří ztratit všechny životy, musíte celou lekci opakovat. Všechny lekce probíhají podobnou zábavnou a interaktivní formou.

Pokud se hodláte učit i na veřejných místech, tak si s sebou určitě vezměte sluchátka, protože budete potřebovat také slyšet správnou výslovnost. Postupem času, vzhledem k vašim znalostem, budete získávat přístup k dalším pokročilejším lekcím, kde na vás čekají i gramatická cvičení. Studium cizího jazyka tak bude postupné a dobře vyvážené.

Duolingo je jedna z aplikací, u kterých byste nečekali, že je zcela zdarma. Je velmi přehledná, profesionální a hlavně nesmírně užitečná. Stáhněte si ji i vy a naučte se cizím jazykům.

Duolingo (mobilní)Studium cizích jazykůPostupný pokrok

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Studium cizích jazyků zdarma
  • Spousta zábavných lekcí
  • Gramatická cvičení
  • 6 různých řečí
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.duolingo.com/
Operační systém: Android, iOS
Počet stažení: 2318
Publikováno: 10.7.2013
Poslední aktualizace: 4.7.2013
Zařazeno v kategoriích: Produktivita (mobilní), Vzdělávání (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

božena
božena

Prosím o Vaši pomoc, přihlašuji se do Duolingo, jsem zaregistrovaná a chci se učit italštinu, stále mi naskakuje anglický jazyk. Prosím o řešení. Děkuji. Dřevínková

24.07 12:30 reagovat

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  7 c a 9 e 9  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)