Quora (mobilní)
0 %

Na každou otázku existuje odpověď

Co dělat v případě, že na něco nevíte odpověď? Optání se kompetentních osob je vždy ta nejlepší cesta, jak se naučit o problematice to nejhlavnější. Quora je skvělá a užitečná aplikace, která sdružuje (ne) obyčejných lidí z celého světa a funguje na principu sdílení informací. Někdo se zeptá otázku a další odpoví. Otázkám se meze nekladou a je možné se ptát opravdu na cokoliv. Nejen mobilní aplikaci, ale i webovou službu využívají po světě miliony uživatelů, takže pokud se přelouskáte přes to, že je Quora v angličtině, získáte prakticky stále se rozšiřující encyklopedii. Navíc každá odpověď lze hodnotit kladně či záporně, takže vždy víte, co se vyplatí číst, zda má odpověď dobrou výpovědní hodnotu a pod.

Po stažení a instalaci se stačí přihlásit a vyplnit základní údaje o sobě. Dále je třeba zvolit si předměty zájmu (věda, politika, jazyky, sporty, vesmír, vaření atd.), Abyste viděli vždy nejnovější otázky z vámi zvolených kategorií. Pravidelně se tak dozvíte něco nového a oznámení vám budou chodit i přímo na email, takže o nic nepřijdete.
Aplikace má jednoduché prostředí. V horním menu je vždy trojice funkčních tlačítek.

První poskytuje vždy nejnovější otázky s odpověďmi, druhé slouží jako úschovna vámi zvolených otázek, které si můžete prohlížet kdykoli a neztratíte je a poslední tlačítko slouží k položení otázky. V horním vyhledávacím okně si můžete vyhledat, ať už někdo nepoložil podobnou otázku (většinou ano, dokonce i stejnou) a aplikace vám automaticky vyhodí všechny výsledky. Quora je pro ty, kteří chtějí vědět víc!

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Informace o čemkoliv
  • Vy se ptáte, ale i odpovídáte
  • Nevyčerpatelné množství témat
  • Hodnocení odpovědí
  • Odpovědi zejména od lidí z oboru
  • Jednoduché prostředí

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Quora, Inc.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.quora.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 919
Publikováno: 29.04.2017
Poslední aktualizace: 2017-04-27 16:44:53
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Vzdělávání (mobilní) | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Quora (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru