Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Landmark

95 %

Velkolepý MMORPG sandbox vycházející z nástrojů pro tvorbu EverQuest Next

Neomezené možnosti otevřeného světa složeného z voxelů už známe z Minecraftu, ale Landmark, původním názvem EverQuest Next: Landmark, přináší tento kreativní a svobodný přístup do sféry AAA her. Voxely si můžeme představit jako kostky, ze kterých je stvořeno vše od staveb až po povrch (a prostor pod ním) a oproti obyčejným modelům lze s voxely libovolně manipulovat. V Minecraftu kopete a naopak i stavíte velké kostky, v Landmarku jsou tyto kostky, voxely, výrazně menší, navíc doplněné o celou řadu dalších prvků, díky kterým lze vytvářet i mikrovoxely vhodné i pro vytváření detailů, které jsou třeba v Minecraftu nedosažitelné.

Landmark ale není jen o voxelech, ale také o těžbě zdrojů, craftingu a později i o střetech s NPC a ostatními hráči. Primárně jde však o nástroj sloužící k tvorbě, bez příběhu, bez daného cíle, absolutní svoboda na obrovském pískovišti, podpořená nejpropracovanějšími nástroji pro ovlivňování světa, které částečně připomínají spíše editor, než hru (selection tool, ctrl+c, ctrl+v,…).

Aby hráči v neustále se měnícím světě měli i svůj klid, každý si může zabrat kus země pro sebe, na kterém si může dělat, co chce, beze strachu, že mu to někdo cizí zničí. Tyto „claimy“ ale lze i sdílet s ostatními hráči, respektive lze přátelům nastavit, že s vámi mohou spolupracovat. Hra je free-to-play s možností si koupit instantní přístup do uzavřeného betatestování za 20 dolarů.

O EverQuest Next a Landmarku si můžete více přečíst v tomto článku

LandmarkVše co vidíte, kromě postavy, je složeno z voxelůZaoblení hran díky smooth toolu je pro vzhled některých prvků zcela zásadní

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Skvělá grafika
  • Neomezené možnosti díky otevřenému světu
  • Svět složený z voxelů
  • Těžba a crafting na nejvyšší úrovni
 

Externí stažení

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.landmarkthegame.com/home
Operační systém: Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Verze: Closed Beta
Počet stažení: 971
Publikováno: 1.5.2014
Poslední aktualizace: 1.5.2014
Zařazeno v kategoriích: Adventury a RPG, MMO hry, Plné hry

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  f 3 1 6 c 6  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)