Landmark (Closed Beta)
100 %

Velkolepý MMORPG sandbox vycházející z nástrojů pro tvorbu EverQuest Next

Neomezené možnosti otevřeného světa složeného z voxelů už známe z Minecraftu, ale Landmark, původním názvem EverQuest Next: Landmark, přináší tento kreativní a svobodný přístup do sféry AAA her. Voxely si můžeme představit jako kostky, ze kterých je stvořeno vše od staveb až po povrch (a prostor pod ním) a oproti obyčejným modelům lze s voxely libovolně manipulovat. V Minecraftu kopete a naopak i stavíte velké kostky, v Landmarku jsou tyto kostky, voxely, výrazně menší, navíc doplněné o celou řadu dalších prvků, díky kterým lze vytvářet i mikrovoxely vhodné i pro vytváření detailů, které jsou třeba v Minecraftu nedosažitelné.

Landmark ale není jen o voxelech, ale také o těžbě zdrojů, craftingu a později i o střetech s NPC a ostatními hráči. Primárně jde však o nástroj sloužící k tvorbě, bez příběhu, bez daného cíle, absolutní svoboda na obrovském pískovišti, podpořená nejpropracovanějšími nástroji pro ovlivňování světa, které částečně připomínají spíše editor, než hru (selection tool, ctrl+c, ctrl+v,…).

Aby hráči v neustále se měnícím světě měli i svůj klid, každý si může zabrat kus země pro sebe, na kterém si může dělat, co chce, beze strachu, že mu to někdo cizí zničí. Tyto „claimy“ ale lze i sdílet s ostatními hráči, respektive lze přátelům nastavit, že s vámi mohou spolupracovat. Hra je free-to-play s možností si koupit instantní přístup do uzavřeného betatestování za 20 dolarů.

O EverQuest Next a Landmarku si můžete více přečíst v tomto článku

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělá grafika
  • Neomezené možnosti díky otevřenému světu
  • Svět složený z voxelů
  • Těžba a crafting na nejvyšší úrovni

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Sony Online Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.landmarkthegame.com/home
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Closed Beta
Počet stažení: 1886
Publikováno: 01.05.2014
Poslední aktualizace: 2014-05-01 16:22:29
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | MMO hry | Plné hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Jakub

Jakub

01.05.2014

95 %

plusBezkonkurenční svoboda Super grafika Velmi otevřená komunita Nejlepší výtvory v Landmarku se můžou objevit i v EverQuest Next!

plusZatím toho hodně chybí, třeba NPC, souboje, dynamická voda, PvP...

Jednoznačně hit pro rok 2014 a snad i vzdálenější budoucnost, ve kterém je jediný limit, vaše představivost. Můžete se jen tak potloukat a kochat se výtvory ostatních hráčů, nebo si založit vlastní virtuální domov a vytvořit něco, co se bude líbit ostatním. Už teď toho hra nabízí moře, ale ještě více prvků bude po čas closed bety do hry zařazeno.

Poradna aplikace - Landmark

Nahoru