Grafika a fotografie: Program na tvorbu koláží

Poraďte mi prosím program, v kterém bych si mohla z fotek dělat koláže. Děkuji:)

Lucka 20.6.2012 Odpovědi: (11) Odpovědět

Dobarý den, jaký jednoduchý program by jste mi doporučil na úpravu videa. kombinace videa a fotografií. Děkuji

Rostina 15.9.2017

Dobrý den, aplikace na tvorbu koláží najdete zde: https://mujsoubor.cz/tag/tvorba-kolazi-program Obecně pak pro práci s fotkami můžete využít tuto kategorii: https://mujsoubor.cz/grafika-fotografie K Vašemu konkrétnímu požadavku - z osobní zkušenosti Vám bohužel poradit nemohu.

Honza 2.11.2016

Dobrý den, Picasa je super, jen mi vadí, že když dám do koláže nějaké fotky, tak se sami vyberou výřez a nemužu už se do jednotlivých okýnek dostat, abych fotku posunula tak jak ji chci já... Nejde to náhodou nějak, nebo v jiném programu, který by byl ještě lepší než Picasa??

Zuza 2.11.2016

Dobrý den, Honzo, kam přesně chcete zvuk nahrávat? Pokud chcete zaznamenat pouze svůj hlas, doporučím některý z programů jako Audacity: http://mujsoubor.cz/mp3-a-audio-nastroje/audacity Pokud pak chcete jen doplnit sérii fotografií o zvukový podkres, pak sáhněte po Photo Slide Show Maker: http://mujsoubor.cz/animace/photo-slideshow-maker-free V pravém spodním rohu programu najdete možnost přidat vlastní hudbu/audio.

Honza 8.1.2016

Jak mam nahrat svuj zvuk

honza 8.1.2016

Dobrý den.. přečetla jsem si tento dotaz a podle vaší rady jsem si stáhla program Picasa. Bohužel mám taky problém se zachováním rozlišení fotografií, ale napsal jste že v nastavení rozměru lze vybrat celkové rozlišení obrázku, nemůžu to ale nikde najít. Mohl byste mi poradit? Předem děkuji

hana 3.5.2015

Dobrý den, na našem webu si můžete stáhnout spoustu programů na úpravu fotek. Zkuste např. http://mujsoubor.cz/sprava-a-uprava-fotografii/photofiltre-studio nebo si vyberte některý jiný zde http://mujsoubor.cz/sprava-a-uprava-fotografii

Patrik 3.4.2013

Dobrý den, nevíte nahodou jak se jmenuje program na gotek kde naně dáte smajlík zůzné čáry atd.?

Míša 2.4.2013

Dobrý den, co tu popisujete, není pravda. V nastavení rozměru je možné vybrat celkové rozlišení obrázku, tak jak u jednotlivých fotek zachovat původní proporce. Koláž se samozřejmě tisknout dá, je to přímo pod hotovým obrázkem v přihrádce.

Marek 30.7.2012

Dobrý den, to je sice pravda, ale touto koláží se přijde o rozlišení fotografií, pak už nelze tisknout. Neměl byste tip na freeware program, kde se mi zachová rozlišení a bude je možné tisknout třeba na plakát o rozměru 220x190 cm.

kateřina 17.7.2012

On-line hry

Kids Zoo Farm Amazing Bubble Connect Basket Champs Kids Zoo Fun Mad Day 2 Special Zombie Tsunami Online Adam and Eve Astronaut Cooking Fast 4 Steak Penguin Cafe
Nahoru