Grafika a fotografie: HP Pavilion

Dobrý den, Vlastním starý HP Pavilion Home edition a chtěl bych se zeptat zda je možné počítač vylepšit,zvýšit výkon Oper. Systém : Windows XP Home Edition Parametry: RAM : 2x DDR 512MB Procesor: Intel Pentium 4 HT Graf. Karta:Radeon X1300 Series Motherboard: MSI 0A48 Přemýšlím o zakoupení nové Grafické karty :) ramky jsou občas přezěžovány a nestíhají.Zase se bojím že při koupi nového komponentu ostatní nebudou stíhat :) Předem děkuji za odpověd.

Vrba Jan 3.1.2014 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den, jediné, co by mělo význam měnit, je operační paměť. Jenže deska Vás omezuje pouze na maximálně 2 GB (operační systém by využil i 3 GB) a to v dnes již pomalé verzi DDR2 667. Grafiku by se dalo vylepšit podstatně lépe, jenže ta Vám nenahradí výpočetní výkon a hlavně operační paměť, potřebnou pro plynulý výkon PC. Sestava, byť vylepšená, by stejně nestačila na jakoukoli novější hru. Osobně bych buĎ osadil místo 512 MB pamětí RAM 2 x 1GB paměti a šetřil na výkonnější a hlavně nový stroj, nebo rovnou sáhl po koupi nového PC.

Honza 6.1.2014

Doporučujeme

On-line hry

Halloween Witch Fly A Chemical Match 3 Boxing Fighter Super Punch Gravity Kid Oil Hunt Mummy Hunter Stickman Upgrade Curve Fever Heroes Legend
Nahoru