Poradna Aplikace - Instagram (mobilní)

Položit otázku k aplikaci

Zpět do aplikace

instagram-mobilni: Počkajte par minut a zkuste to znovu. Instagram

Ahoj. Neviete niekto poradiť, že čo robiť, keď instagram píše. Počkajte par minut a zkuste to znovu? Už 2 týždne mi to robí a neviem, že čo mám robiť, už som skúšal všetko a nič nepomohlo.

Anton 13.4.2021 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Nejde mi přihlášení na instagram

Dob­rý den/ ahoj, už dva dny mi pri při­hlá­še­ní in­stagram hlá­sí:,, po­čkej­te pár mi­nut a zkus­te to zno­vu". Ni­kdy před tím se mi to ne­sta­lo, na dru­hý účet co mám se prihlasim v po­ho­dě. Zkou­še­la jsem i přes pod­po­ru změ­nit hes­lo, kdy­by se mi ně­kdo na účet na­bou­ral, zkou­še­la jsem při­hlá­še­ní z ji­ných za­ří­ze­ní, ale nic. Ne­vě­děl by ně­kdo pro­sím, co s tím? Hroz­ně moc ne­chci o svůj účet de­fi­ni­tiv­ně při­jít ???

Veronika 25.2.2021 Odpovědi (17) Odpovědět

instagram-mobilni: Hudba v insta stories

Ahoj, Instagram ni napsal, ze jsem neúmyslně získala přístup ke knihovně s licencovanou hudbou a že mi tato možnost přidávat hudbu do stories bude odebrána. Já si niceho takového nejsem vědoma . Nevíte jak bych to mohla vrátit zpět a přidávat hudbu ? Děkuji

Veronika 13.1.2021 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Poradit

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jde odblokovat účet na instagramu. Musím čekat 3 měsíce což je velká doba.

Vajicko 12.11.2020 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Sláma

Dobrý den,mel bych dotaz ohledne instagramu,z niceho nic se mi zvetsily ikonky stories u vsech ktere sleduji,nevite jak to vratit do puvodniho stavu?dekuji

Tomáš 17.9.2020 Odpovědi (1) Odpovědět

instagram-mobilni: Vytvoření polohy na Instagramu

Dobrý den, prosím o radu. Spravuju firemní účet na Facebooku, Instagramu i Googlu. Ráda bych vytvořila "polohu" naší firmy, aby ji lidé mohli označovat ve stories i na fotkách (zkrátka že zadají název naší firmy a ten automaticky vyjede v nabízených lokacích). Adresu mám zadanou na Googlu, FB, i IG, ale firma se v nabízených lokacích na IG prostě neukazuje. Nevíte, v čem by mohl být problém? Moc díky!

Aneta 10.8.2020 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Ztišené účty na instagramu

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda má zkušenost někdo se ztišením lidí na ig. Vím, že si mohu ztišit někoho příběh, protože mě nezajímá, aniž bych toho daného člověka přestala sledovat. Co mě ale zarazilo je, proč mám ve ztišených účtech lidi, které už nesleduji? Vždy přeci když někoho ztišíte a pak přestanete sledovat, tak ze ztišených účtů zmizí. Má někdo zkušenost prosím? Čím by to mohlo být?

Liana 14.7.2020 Odpovědi (1) Odpovědět

instagram-mobilni: Follow/unfollow

Dobrý den, prosím o radu. NEVÍTE někdo, jaké omezení má instagram na funkci unfollow/ follow. PŘED tím, než dostanete ban(akce je blokována). DĚKUJI.

Tomas 9.6.2020 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Jarošincová

Ahoj můj žák co vůbec nevidí tak mě sledoval na instagramu a když jsem viděla to srdíčko od něj na mou fotku a pak jsem další den viděla odebráno ze sledování jak to???

Andrea 22.1.2020 Odpovědi (0) Odpovědět

instagram-mobilni: Instagram neukazuje online status iPhone 6

mam iphone 6, na instagrame mi neukazuje aktivitu on line aj napriek tomu, že v nastaveniach je to zapnuté

Miki 29.3.2018 Odpovědi (1) Odpovědět

Doporučujeme

On-line hry

Idle Mining Empire Puzzle Pieces Fox Adventurer Jewel Magic Bheem Boys Zombie Slayer Dogod.io Stick Clash Online Brick Breaker Endless
Nahoru