Internet a sítě: NVU a FILEZILLA - nefungují některé odkazy

Převzala jsem od jednoho studenta správu otcových webovek a začala dělat úpravy a mám problém, že mi některé odkazy nefungují. Prosurfovala jsem půl netu a kromě pravidel: žádné mezery, diakritika, velká písmena, přípony ve správném tvaru, obrázky a html v jedné složce už nevím co s tím. Stránky dělám v NVU a nahrávám ve Filezille. Tvůrce nic z toho nedodržel a chodilo mu topro příklad ../galeriepsu/athosro.html funguje ../galeriepsu/magiero.html negunguje oba mají vstupní obrázek - naskenovaný rodokmen ve stejné složce athos_rodokmen .jpg velikost 99kB magie_rodokmen.jpg 155kB, stejným postupem jsem z toho udělala HTML formát a přidala do odkazu, jeden chodí a druhý ne, odlišnosti v tom žádné nemohu najít, kde může být tedy problém, odkaz po rozkliknutí ukáže prázdnou stránku s přetrženou ikonou a názvem pod kterým jsem html uložila. Prosím má někdo tip čím by to mohlo být?

Marcela 2.12.2015 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
problém bude skutečně jen v zápisu, zkontrolujte vše ještě jednou. Případně se ujistěte, zda daný obrázek není ve skutečnosti s příponou .jpeg apod.

Honza (administrátor) 2.12.2015
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

On-line hry

Stairs Ketchapp Game Jelly Shift Slope Racing Crowd City 2 Stack Fall Temple Jewels Bubble Shooter Free 2 Princesses Sunflower Delight Stunts Track
Nahoru