Internet a sítě: Dell Inspiron N5110

Prosím o pomoc. Už jsem to i řešil s machry od Dellu ale ti mi nepomohli. Chci nějak dokázat bez proklikávání se 100 složkami, abych snadno zapnul a vypnul bluetooth. Když stisknu funkční klávesu(ikonka znázorňující stožár vysílače), tak se automaticky spustí wifi a bluetooth. Když ji zmáčknu znovu, tak se obě zařízení zase vypnou. chci abych dokázal bluetooth dovedl zapínat a vypínat nezávisle na tom jestli je wifi zapnutá či nikoli. V biosu ani v centrumu pro ovládání mobilních zařízení mi to tuhle funkci nezobrazuje. Dle Dell je to na sobě vzájemně vázané a nejde s tím nic v mém případě dělat.

Robert 6.11.2013 Odpovědi: (1) Odpovědět

Dobrý den,
bohužel mám pro Vás špatnou zprávu - pánové z Dellu si skutečně nevymýšlí. Vámi avizovaný notebook totiž disponuje modulem Intel Centrino Wireless-N 1030, který v sobě na jedné kartě spojuje obě technologie. Není tak umožněno spouštět pouze jednu jedinou.

Honza 7.11.2013

Doporučujeme

On-line hry

Color by Numbers Eternal Fury Tractor Mania Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Stickman Fighter 3D Fists of Rage Neon Rocket ForceZ.io ASMR Slicing Kings and Queens Solitaire Tripeaks
Nahoru