mozilla-firefox: Firefox - nové okno seznam stránek

Už mám dost těch debilních aktualizací Mozilly. Pokaždý se něco pos.... teď když třeba kliknu na otevření nového panelu, tak se otevře prázdný panel a před tím tam byla nabídka super start asi s milionem stránek kur...!!! Ať dělám co dělám nijak to nedokážu nastavit zpět! Najde se tady někdo, kdo mi poradí a zachrání můj PC před jistou zkázou???

RHW 13.5.2014 Odpovědi: (8) Odpovědět

Dobrý den,
mělo by stačit kliknout v pravém horním rohu nového okna na šedou ikonku s 9 čtverečky (pokud se bavíme o verzi 29.0).

Honza 13.5.2014

Dobrý den, tam se ale bohužel objeví něco sice podobného, ale není to super start. Je to pár oken , které v podstatě zobrazují mnou naposledy zobrazené stránky. Původně jsem měl při otevření nového panelu své pozadí a myslím 12 oken a v každém z nich velké množství stránek seřazených , tak jak bylo podle mě vhodné. Teď je vše pryč a je to pro mě celkem problém jelikož jsem tam měl spoustu i relativně důležitých věcí. To nepřeberné množství stránek si samozřejmě nepamatuju a to je největší problém. Posedně se mi stalo to samé, ale při restartu prohlížeče se vše vrátilo do původního stavu.... dnes bohužel ne. Každopádně musí to jít nějak přepnout v nastavení, aby se mi v novém panelu otvíral super start,ale to právě nějak nepobírám. Budu vděčný za každou radu!

RHW 13.5.2014

Dobrý den,
už Vám rozumím - máte na mysli doplněk Super Start. Pravděpodobně nebyly doplňky v době startu nové verze prohlížeče kompatibilní. Podívejte se tak do seznamu doplňků a zkuste jej obnovit nebo aktualizovat. Případně můžete využít přímého odkazu: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/super-start/

Honza 14.5.2014

Vidím jen zakázat, povolit, více a možnosti. Ovšem ať to prolezu jakkoliv nikde nevidím možnost obnovit nebo aktualizovat přímo tento doplněk.Pokud provedu znovu instalaci příjdu o všechny věci, které jsem měl v doplňku Super Start uloženy?

RHW 14.5.2014

Tak teď jsem zjistil, že sice už asi nenastavím, aby se mi Super Start otrvíral přímo při kliknutí nahoře na liště na plus a nasledné otevření v novém panelu ale v nabídce Nastavení lišty bylo několik možností k přetažení doplňku na lištu a mezi nimi byl i Super Start. Tak je problém vyřešen a jsem rád, že tam vše zůstalo jak to bylo před tím. Jediný rozdíl je , že už se doplněk nebude otvírat přímo v novém panelu , ale samostatně pomocí ikony na liště což mi nevadí.

RHW 14.5.2014

Dobrý den,
jsme rádi, že je vše v pořádku.

Honza 15.5.2014

Prosim o zaslani vyhry.

Miroslav Gaiger 12.11.2014

Prosim o zaslani vyhry.Dekuji.

Miroslav Gaiger 12.11.2014

On-line hry

WW1 Battle Simulator ASMR Slicing Block Hexa Puzzle Head Football Stickman Fighter 3D Fists of Rage Eternal Fury Ludo Wizard Game (člověče nezlob se) Neon Rocket Color by Numbers
Nahoru