Firebug (2.0.12)
0 %

Plugin pro Firefox na testování softwaru

Firebug je jednoduše instalovatelný a účinný nástroj pro prohlížeč Firefox, který se postará o testování softwaru, dokáže zjistit příčiny chyb a následně si poradí s jejich odstraněním. Primárně je určen pro Mozila Firefox, ale v Lite verzi lze spustit i v IE, Opeře, Chrome nebo Safari. Instalace proběhne ihned po stiahnutín souboru a nijak se neliší od jiných pluginů pro tento prohlížeč.

Po instalaci se zobrazí ikona brouka (v různých částech prohlížeče v závislosti na verzi vašeho browseru). Po kliknutí na tlačítko se zobrazí hlavní menu - Konzole, HTML, CSS, Skripty, Domů a Síť. Každá část je zaměřena na jinou část. Konzole sleduje chyby v kódu zobrazené stránky, HTML zobrazuje zdrojový kód aktuální stránky a hodnoty je možné měnit, resp. sledovat jejich změny přímo na stránce. Skripty jsou jakýsi debugger JavaScriptu a je zde možné nastavovat zarážky či sledovat hodnoty proměnných. Domů slouží na stromové procházení a Síť zobrazuje, jak dlouho trvalo webové aplikaci načítání. Pokud tedy pracujete na vývoji či testování webových aplikací, Firebug je šikovný a praktický nástroj právě pro vás.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Primárně pro Mozzilu Firefox
  • Několik částí
  • Praktický pomocník
  • Kontrola a editace HTML
  • Poradí si i s JavaScriptem

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Mozilla.org
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://getfirebug.com/
Velikost souboru: 2,57 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 2.0.12
Počet stažení: 482
Publikováno: 18.06.2015
Poslední aktualizace: 2015-10-07 20:43:34
Zařazeno v kategoriích: Internet a sítě | Prohlížení internetu | Internetové prohlížeče | Rozšíření a doplňky prohlížeče

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Firebug

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru